Karadeniz Pet

9 Senelik Muhabbet Kuşumun ishal olması

Eolitude

Yeni Üye
merhaba 9 senedir baktıgım bir muhabbet kuşum var. son 2 gundur keyfi yok. tuyleri kabarık duruyordu. bugun baktım dışkısı bu renk. yemek yiyor. bazen konuşuyor. 2 sat önce yulaf verdim yarım sattir yulafı yiyor. sizce ne yapmalıyım? hic hasta olmadı bugune kadar ondan pek bir bilgim yok. suyuna elma sirkesi 3 damla döktüm. başkada birsey yapmadım. teşekkürler
WhatsApp Image 2021-03-28 at 13.58.00.jpeg

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-03-28 at 13.57.59.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-28 at 13.57.59.jpeg
    258.4 KB · Görüntüleme: 34
Aşırı yulaf tüketimide tüye sebep olabilir orantılı yulaf vermenizde fayda var.Forumda ishal gibi durumlarda probiyotik öneriliyor.Tüy sürecindede b vitamini.Bugünlerde keyfi nasıl ?

2-3 gün probiyotik kullanıp duruma tekrar bakın isterseniz. probiyotikten sonra düzelmezse tekrar yazarsınız. bilgili arkadaşlar yardımcı olur.

DİAZYME Probiyotik bu marka iyi mi acaba

bu başlığı ineleyebilirsiniz. ve b vitamini takviyesi yapmanızıda öneririm. baya bir tüy dökmüş.

sordum bir kaç vet. anlamıyoruz biz kuşlardan dediler. :(

kafesınden cıkıyor elime gelıyor birseyleri kemırıyor. yem yıyor sadece uyuyor ve nesesiz.

Maşallah 9 senelik Rabbim nazarlardan korusun 🌹ishal olan kuşa meyve sebze vermeyin bu süreçte aspur varsa verebilirsin toparlanmasına yardımcı olur probiyotik önemli .Meyve sebze verirken suyunda mutlaka probiyotik olmamalı, sıcak tutmalısın kuşu

Maşallah 9 senelik Rabbim nazarlardan korusun 🌹ishal olan kuşa meyve sebze vermeyin bu süreçte aspur varsa verebilirsin toparlanmasına yardımcı olur probiyotik önemli .Meyve sebze verirken suyunda mutlaka probiyotik olmamalı, sıcak tutmalısın kuşu
suyunda mutlaka probiyotik olmalı olacaktı o olmamalı klavyenin azizliği😔😁

Geri