Karadeniz Pet

akıllı yemlik kullananların yorumlarını rica edeceğim

• Konbuyu başlatan Boncuk BONCUK
  • Başlangıç tarihi
B

Boncuk BONCUK

Guest
sanki bana ordan yem yemekte zorlanıyor gibi geldi

Akıllı yemlik, üreticiler fazla üzülmesin, yorulmasın, konulan yem uzun dayansın, kabuklar yeme karışıp kuşu oyalamasın diye icad edilmiş bir araç.. Tek, çift kuş bakanlar için olmazsa olmaz bir yemlik değil. Çok sorun etmeye gerek yok. Sağlıklı bir kuş acıkınca her türlü yer merak etmeyin.

Akıllı yemlik, üreticiler fazla üzülmesin, yorulmasın, konulan yem uzun dayansın, kabuklar yeme karışıp kuşu oyalamasın diye icad edilmiş bir araç.. Tek, çift kuş bakanlar için olmazsa olmaz bir yemlik değil. Çok sorun etmeye gerek yok. Sağlıklı bir kuş acıkınca her türlü yer merak etmeyin.

levent üstadım bende ilerde almayı düsünüyordum akıllı yemlik.. petshoplarda gördügümde heves etmiştim bi an.. demekki o kadar zaruri bir ihtiyac degilmiş.. çok sagolun

akıllı yemlik, üreticiler fazla üzülmesin, yorulmasın, konulan yem uzun dayansın, kabuklar yeme karışıp kuşu oyalamasın diye icad edilmiş bir araç.. Tek, çift kuş bakanlar için olmazsa olmaz bir yemlik değil. çok sorun etmeye gerek yok. Sağlıklı bir kuş acıkınca her türlü yer merak etmeyin.

levent usta benım br kuşum var benim almam gerekiyormu degrli yorumunuzu merak ettim;)

Sen torbadan ver kardeşim. :)
Direk bağla torbayı kafese.

Şu akıllı yemliğin altındaki poşeti paylaşsana arkadaşlarla.. :D

:))

konusu açılmışken.. 20 25kg lık yemleri nereden temin ediyorsunuz.. kaliteli ve biraz uygun bir satıcı arıyorum :)

Geri