Karadeniz Pet

akşamları hep böyleyiz

Okan Şenol

Onursal Üye
her akşam dışarda dolaşmaktan çok mutlu oluyor benim yaramazlar

[YOUTUBE]1FAOH95bA_U[/YOUTUBE]

Maşallah abi hepsi birbirinden şirin :)

sağol serkan usta.jumbo başka beee,elimden inmiyor çok sevimli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:45 -->-> Daha önceki mesaj 00:44 --

maşallah hocam cıvıl cıvıllar (bu şekılde bıraz zor olur yavru almak)

muratcım ben asıl yavru alma derdindeyim ama asla özgürlüklerini kısıtlamam,yapıyorlarsa böyle yapsınlar yoksa canları sağolsun

Minikin Dünya umrunda değil abii :D Maşallah cok ttatlılar :)

Senin siyah beyaz ufaklığın aynısının şuan bende show jumbosu var , daha dün yeme düştü :) nazar değer diye korkuyorum resim bile ekleyemedim :(

Maşallah abim bunlar zıpkın gibiler çok hareketliler :D Abi bu arada sendede sanırsam baya kuş var ev ortamı ama kurmuşun herhalde üretimhaneyi :)

aslında yeşillik bölümünden sonra geldi aklıma video.ortaya bir kıvırcık koydum biri oraya çekiyor biri buraya gülmekten öldük

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:48 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

Senin siyah beyaz ufaklığın aynısının şuan bende show jumbosu var , daha dün yeme düştü :) nazar değer diye korkuyorum resim bile ekleyemedim :(

maşallah biz yine allah nazardan saklasın diyelim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:49 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

Maşallah abim bunlar zıpkın gibiler çok hareketliler :D Abi bu arada sendede sanırsam baya kuş var ev ortamı ama kurmuşun herhalde üretimhaneyi :)

volkancım aslında aklımda bir fikir var yürürlüğe sokabilirsem ozaman çok güzel olacak

Neymiş abi bu faydalı ise bizlerlede paylaş yararlanalım bilgi paylaştıkça çoğalır :D

Beyaz fena kovalanıyor yaw.bi kaşık suda bogcak sıkıştırsa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:19 -->-> Daha önceki mesaj 01:18 --

Bu arada cok cok maşallah

Masallah Okan abi hepsi birbirinden guzeller :) Bu kadar sirin kuslara sahip oldugun icin kendini sansli hissetmelisin.

jumbonun beyaz kuşu kovalaması çok komik :) çok tatlı ve sağlıklılar maşallah...

okan bey sizin minik baya nazlı :) göz kırpmasına bayıldım :)
sizin ufaklık muhabbet yetiştirme konusunda alaylı oluyor. babadan öğreniyor :)
Allah hem kızınızı hemde mubişlerinizi bağışlasın..
maşallah

maşallah okan senin jumbo beyaza abayı yakmış resmen :)