Karadeniz Pet

ANKARADA MUHABBET KUŞU ARIYORUM ?

Bendüldül

Meraklı Üye
istanbuldan ankara havalimanına geçiş yapacağım ordanda aştiye otobüs yoluyla memleketime gideceğim ,
bulunduğum şehirde doğru düzgün kuş olmadığı için ankarada kuşu aştide teslim almak suretiyle muhabbet kuşu arıyorum ilgilenen var mı teşekkürler, fiyat uygun olursa çift olarak olabilir tercihen albino olabilir veya farklı kuşlarda.

Eryaman'da Yalçın Kasım isimli birinin üretimhanesi var, çok temiz iş yapar bence ona bakın.

Facebookta yazınca çıkıyor zaten

Sent from my HTC M8 using Tapatalk

Hiç tavsiye etmem. Kuşlarin ederinin en az iki katı fiyata satıyor.ben aldım bir çift kus ve malzemelerini, hem pahalı hem hala yumurta alamadım kuşlardan. Forumda on numara Ankarali üretici arkadaşlarımız mevcut. Nevzat bey mesela. Çok da uygun fiyata kuş veriyor.

Hiç tavsiye etmem. Kuşlarin ederinin en az iki katı fiyata satıyor.ben aldım bir çift kus ve malzemelerini, hem pahalı hem hala yumurta alamadım kuşlardan. Forumda on numara Ankarali üretici arkadaşlarımız mevcut. Nevzat bey mesela. Çok da uygun fiyata kuş veriyor.
Levent Bey; güzel sözleriniz için, beni referans gösterdiğiniz için teşekkür ederim.
Hala kuş aranıyorsa, ve Ankara'ya olan yolculuk gerçekleşmediyse yardımcı olmaya çalışırım. Yardımcı olmaya çalışırım diyorum ve kesin söz veremiyorum çünkü AŞTİ'ye ancak müsait olursam ve saat de uygun olursa gidebilirim.

Geri