Karadeniz Pet

Anlayamadığım rahatsızlık

Gdeniz21

Yeni Üye
Daha önce de kuşum ishal oldu sanırım diye konu açmıştım ama bu kuşum gittikçe tuhaflaşıyor. Hareketleri yavaşlamaya başladı kanatlarını bir arada tutamıyor, uçamıyor. Böyle ezilmiş gibi bir hali var anlayamıyorum. Kabarık duruyo ve vücudunu taşımakta zorlanıyor. Fikri olan var mı yoksa veterinere götürcem?
2712d83b907dbeda0853b60be00c875b.jpg
81c975ee2b80c0a91d52da9e30c6d2af.jpg

Son düzenleme:
Daha önce de kuşum ishal oldu sanırım diye konu açmıştım ama bu kuşum gittikçe tuhaflaşıyor. Hareketleri yavaşlamaya başladı kanatlarını bir arada tutamıyor, uçamıyor. Böyle ezilmiş gibi bir hali var anlayamıyorum. Kabarık duruyo ve vücudunu taşımakta zorlanıyor. Fikri olan var mı yoksa veterinere götürcem?

Dışkı resmi ekleyin hemen yaptığı gibi ve kuşun resmini anlayan birileri cevap verecektir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen olmuyo sanırım burdan önceden oluyordu da şimdi değişti sanırım
Ne zamandan beri bu durumda, bence siz mümkünse veterinere gidin kuşlardan anlayan ben suan muhabbet kuşunun durumu kotu olan cok üzgün biri olarak yaziyorum bunları tabi :(

Bugün ishalde olmuşlar [emoji17] sarımsaklı su damlatıyorum suluklarına
e37069a89112912220ff3c9c4e51e261.jpg
2e3dc6cd21c7bef1f69df030c9758c4f.jpg

SM-J415F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne zamandan beri bu durumda, bence siz mümkünse veterinere gidin kuşlardan anlayan ben suan muhabbet kuşunun durumu kotu olan cok üzgün biri olarak yaziyorum bunları tabi :(
Kuslardan anlayan bir veterinere götürün demek istedim

Anladım demek istediğinizi de su an hava çok soğuk dışarı çıkarsam daha kötü olacak zaten üşütmüş
Sizi cok iyi anliyorum ben de ayni tereddütu yasadim insallah çevrenizde bi yardim severi ikna edersiniz arabayla goturmek için.

Sizi cok iyi anliyorum ben de ayni tereddütu yasadim insallah çevrenizde bi yardim severi ikna edersiniz arabayla goturmek için.
Ölse umurlarında olmaz valla çok kotulesmez inşallah toparlar. Havalar bir sıcak bir soğuk olduğu için onlarda etkileniyor

Kuşun fotoğrafını rica edicem birde ishal için suluğuna çay kaşığının çeyreğinin biraz daha azı ile Türk kahvesi koyun ishali keser eğer kesmezse haşlanmış yumurta ya da pirinç suyu verin

Kuşun fotoğrafını rica edicem birde ishal için suluğuna çay kaşığının çeyreğinin biraz daha azı ile Türk kahvesi koyun ishali keser eğer kesmezse haşlanmış yumurta ya da pirinç suyu verin
Istediğin fotoğraf olsun. Dıştan sorun yok gibi görünüyor ama sol kanadı titriyor dışkıları koyu yeşil ama kuruyor. Uçamıyor garibim[emoji17]
b0b7095a4ccbb6acb546ee49abbca2ae.jpg
bc4cf2ad3fdd62d37fc13e8257c8c1dd.jpg
5d905e3408728c7084a780513180f1df.jpg

Istediğin fotoğraf olsun. Dıştan sorun yok gibi görünüyor ama sol kanadı titriyor dışkıları koyu yeşil ama kuruyor. Uçamıyor garibim[emoji17]
b0b7095a4ccbb6acb546ee49abbca2ae.jpg
bc4cf2ad3fdd62d37fc13e8257c8c1dd.jpg
5d905e3408728c7084a780513180f1df.jpg

Kardeşim ben iç parazitten şüpheleniyorum. Kuş ne zamandan beri uçamıyor

Kardeşim ben iç parazitten şüpheleniyorum. Kuş ne zamandan beri uçamıyor
Üçüncü günü kotulesmedigi için veterinere de götürmüyorum. Çünkü dışarısı felaket soğuk

Üçüncü günü kotulesmedigi için veterinere de götürmüyorum. Çünkü dışarısı felaket soğuk

Aynen bende senin yerinde olsam bu havada veterinere götürmem kaç gündür uçamıyor kuş

Geri