Karadeniz Pet

Anne baba gitti... artik hayati tanima vakti...

Hulyaa

Paylaşımcı Üye
35395
nasipse bunlar da 1 haftaya yeni yuvalarina gidecek ve uzun seneler kus sevdama ara vericem...

bence iki yavruyu da vermeyin. Ben olsam vermeye kıyamazdım :)

8
bence iki yavruyu da vermeyin. Ben olsam vermeye kıyamazdım :)
Kiyilmiyorda belli basli duzenim yok o yuzden anne babalarini dun sattim. Bunlarda konu komsuya hediyeydi biri vazgecti kendi kardesinden alicakmis yavru bende kendime ayiririm dedim. Biri kalacak ama uzun sure esli bakmam bir daha.

8
Kiyilmiyorda belli basli duzenim yok o yuzden anne babalarini dun sattim. Bunlarda konu komsuya hediyeydi biri vazgecti kendi kardesinden alicakmis yavru bende kendime ayiririm dedim. Biri kalacak ama uzun sure esli bakmam bir daha.

Doğrudur :) Ben de inşallah bizim çiftlerden yavru bekliyorum , daha yavru sevmek nasip olmadı :)

Doğrudur :) Ben de inşallah bizim çiftlerden yavru bekliyorum , daha yavru sevmek nasip olmadı :)
Insallah saglikla alirsin. Bunlar benim 3.posta yavrularim. Anneleri dun tekrar yumurtlamisti oysa verdim hemen

maviyi alırdım yerinizde olsam eğitirdim.tek kuşa karışıyım eğer üremelerini istemiyorsanız yanına sonradan bir erkek alın evcileştikten sonra ama tabi yine de siz bilirsiniz:)maşallah ikisinede.

maviyi alırdım yerinizde olsam eğitirdim.tek kuşa karışıyım eğer üremelerini istemiyorsanız yanına sonradan bir erkek alın evcileştikten sonra ama tabi yine de siz bilirsiniz:)maşallah ikisinede.
Sozum olmasa ikisini de vermezdim ama birini vermek zorundayim. Ilerde belki alirim belki bu bile kalmaz benimle napicami bilmiyorum.

Geri