Karadeniz Pet

Arkadaşlar 2 ay önce aldığım kuşlarım cinsiyeti

• Konbuyu başlatan WongueR
  • Başlangıç tarihi
W

WongueR

Guest
Petshopdan 2 ay önce almıştım Sarı Erkek Mavi dişi diye mavinin az büyük olduğunu söyledi genel olarak kac aylıktırr. sarı erkek ? mavi dişimi ? şimdiden teşekkürler

güncel sarının yeni fotoları acık mavi gibi görünüyor fotada ama mor
sarı arada cok ötüyor mavi dişiye kafa salıyor ağzına bişeyler veriyor kafası kaşıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mavi kesin dişi'de sarı flaş vurdu diye çerede beyazlık olmadıysa oda dişi.

mavi dişi sarıda da fotoğraftan dolayımı bilmem fakat dişilik var ve sarı mavinin yanında çok küçük eğer ki ileriye dönük eş almak isterseniz bu sizin için olumsuz olacaktır

Bu resimlerden yaş tahmini çok zor ancak mavinin sarıdan büyük olduğu doğru.
mavi dişi
sarıda erkek gibi.

Flaşsiz fotoğraflarını atarsanız daha sağlıklı olur.Bu resimlere göre ikisini de dişi gördüm ben de.

Bu fotoğraftan sarı ile ilgili yorum yapmak yanlış olabilir, flaşsız başka bir fotoğraf koyarsanız daha iyi olur

#Güncel sarının yeni fotoları yorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

Bu fotoğraftan sarı ile ilgili yorum yapmak yanlış olabilir, flaşsız başka bir fotoğraf koyarsanız daha iyi olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:45 -->-> Daha önceki mesaj 16:44 --

Flaşsiz fotoğraflarını atarsanız daha sağlıklı olur.Bu resimlere göre ikisini de dişi gördüm ben de.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 16:45 --

kafam cok karıştı :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

#güncel facebookda paylaşıyorum 10 kişiden 6 sı erkek 4 dü dişi diyor :D var bişey lik

Geri