Karadeniz Pet

Arkadaşlar kuşumun son günleri olabilir çok acil yardım eder misiniz

Kusma var mı, gaga kokuyor mu, tek kemiğin hissedilmesi mantardır diyemeyiz, yakından yeni yapılmış dışkı fotoğrafı atar mısınız

Arkadaşlar kuşta mantar falan yok! Yanlış yönlendiriyorsunuz bakın! Kuşun solunum enfeksiyonu var antibiyotik kullanılması gerekiyor. Ben yazıcağımı yazdım. İlacınıda söyledim vebali sizin boynunuza...

O ilacı bırakın kullanmayın. Faydası olsaydı olurdu zaten. Muhtemelen solunum enfeksiyonuna etki eden bir ilaç değil..

İlaç olarak birinci önerim tilmikosin etken maddeli ilaçlar. Örneğin lavotil...
Ekli dosyayı görüntüle 58553

Lavotil solunum enfeksiyonlarında çok etkili bir ilaç. ilk olarak bu ilacı bulmaya çalışın. Gerekirse ilacın üreticisiyle iletişime geçip sorun nasıl temin edebileceğinizi..

İkinci önerim ise doksisiklin etken maddeli ilaçlar. Örneğin doksimis... Ama ilk önerdiğim lavotili kullanırsanız daha iyi olur... Bulamazsanız doksimis kullanırsınız.. Bu iki ilaçta solunum yolu enfeksiyonlarında kulalnılan ilaçlar.. Şuan ihtiyacınız olan bunlar..

Arkadaşlar kuşta mantar falan yok! Yanlış yönlendiriyorsunuz bakın! Kuşun solunum enfeksiyonu var antibiyotik kullanılması gerekiyor. Ben yazıcağımı yazdım. İlacınıda söyledim vebali sizin boynunuza...
Yanlış yönlendirme yapmadım, ihtimali söyledim kursak mantarı var dedi diye arkadaş.

Sizin dediğiniz ilacın temini zaman alır kuşumun o kadar zamanı var mı emin değilim...

Kusma yok gaga kokuyor fotoyu ekliyorum

Beni niye kaale almıyorsun? sana dil döküyorum bir saattir. Şartlamışsın kendini kursak mantarına. Duymak istediğin şey bu mu? Evet kursak mantarı dememizimi istiyorsun? DEĞİL KURSAK MANTARI DEĞİL! Vakit kaybettiğin için pişman olucaksın daha sonra ama iş işten geçmiş olucak.. Hadi iyi geceler size :confused:

Beni niye kaale almıyorsun? sana dil döküyorum bir saattir. Şartlamışsın kendini kursak mantarına. Duymak istediğin şey bu mu? Evet kursak mantarı dememizimi istiyorsun? DEĞİL KURSAK MANTARI DEĞİL! Vakit kaybettiğin için pişman olucaksın daha sonra ama iş işten geçmiş olucak.. Hadi iyi geceler size :confused:
Size yazdım kusura bakmayın ama dediğiniz ilacın temini zaman alır kuşumun o kadar zamanı var mı emin değilim...

Avi ast kullanıyorum işe yarar mı

Size yazdım kusura bakmayın ama dediğiniz ilacın temini zaman alır kuşumun o kadar zamanı var mı emin değilim...

Hiçte zaman almaz. Şuan telefonu elime alıp 7/24 açık olan veterinerleri arasam birinden birinde bulurum ilacı ve bu gece başlarım. Ama siz mantar ilacı kullanmak istiyorsanız buyrun kullanın siz bilirsiniz vebali sizin boynunuza... Aviastta ilaç falan değil hiç bir işe yaramaz.......................................

Hiçte zaman almaz. Şuan telefonu elime alıp 7/24 açık olan veterinerleri arasam birinden birinde bulurum ilacı ve bu gece başlarım. Ama siz mantar ilacı kullanmak istiyorsanız buyrun kullanın siz bilirsiniz vebali sizin boynunuza... Aviastta ilaç falan değil hiç bir işe yaramaz.......................................
Özel mesaja bakar mısınız

Geri