Karadeniz Pet

arkadaşlar yeni kuşum hakkında yorumlarınız ve erkek diye aldım ama sizce ?

MevlütŞimşek

Meraklı Üye
eaBqkQ.jpg

Kdqj1D.jpg

x8Enqn.jpg

YENİSİ

Kq2mjq.jpg

x8E9PW.jpg

e78VqP.jpg

Son düzenleme:
hayırlı olsun ama dişi kuşunuz, pek sevimli maşallah

Evet hicbirzaman petshobun önerdigi kuşu almayacaksın hep altında bişey arayacaksin

güzel bir dişi bencede petshoptaki satıcıya güvenmeyip kendi kuşunu kendin seç bişey bildikleri yok ama satıyorlar millete yalan yanlış bi şekilde

Kuşlarımız birbirine çok benziyor. benimkisi erkek ama :))

okdr çok hasta kuş varki petshop da içinde hasta olmayan kafes yok nerdeyse. kuşum güzeldi ama dişi kuş istemiyorum çok hırçın oluyolar. şimdi gittim kendim 15-20 dk inceleyip gri parçalı bi kuş aldım. bunun erkek oldğndan eminim artık. hastalık belirtisi yok şuanda yinede biraz vitamin desteği yapayım ne olur ne olmaz. bu konuda da iyice tecrube yaptım hastalıktan :D inşallah bu kuş hayırlı olur :D

okdr çok hasta kuş varki petshop da içinde hasta olmayan kafes yok nerdeyse. kuşum güzeldi ama dişi kuş istemiyorum çok hırçın oluyolar. şimdi gittim kendim 15-20 dk inceleyip gri parçalı bi kuş aldım. bunun erkek oldğndan eminim artık. hastalık belirtisi yok şuanda yinede biraz vitamin desteği yapayım ne olur ne olmaz. bu konuda da iyice tecrube yaptım hastalıktan :D inşallah bu kuş hayırlı olur :D

onun da resimlerini görelim :)

Tüyü kadar ömrü olur umarım

Geri