Karadeniz Pet

avisol B vitamini

SİNAN18

Meraklı Üye
bu vitameınden kac damla koymak gerekıyor ? kuşum 3 4 aylık tüy yeniliyor

orta boy suluğa 20 damla kadar koymalı ve bu karışımlı suyu hergün yenilemelisin.

Satan adamda 20 falan diyor danısmak ıstedım buraya 4 yada 5 idealdir dimi çok mu çok acemıyım :) sanırım az büyüsün eş alcam

Satan adamda 20 falan diyor danısmak ıstedım buraya 4 yada 5 idealdir dimi çok mu çok acemıyım :) sanırım az büyüsün eş alcam
Yani vitaminde en fazla 5 damla yeter diye biliyorum hadi diyelim 10 olsun 20 damla da neymiş :)veterinere gittiğimde doktor bile 4 5 demişti

yani dimi zaten 3 4 aylık bişey vitamin delisine döner bişey daha sorcam :)

gold vıngs diye bi kum aldım bugun acemıyım kum mum gördugum yok bır aydır kumsuz taklıyoruz :) işte ben koydum bu deli gibi yemeye basladı bende korktum az bıraktım içinde bişey olurmu :) ?

gold vıngs diye bi kum aldım bugun acemıyım kum mum gördugum yok bır aydır kumsuz taklıyoruz :) işte ben koydum bu deli gibi yemeye basladı bende korktum az bıraktım içinde bişey olurmu :) ?
O markayı pek bilmiyorum ama kum zaten koymanız lazım yeme karıştırıp sindirimi için yesin yani bi zararı yok

5 damla koydum ideal sanırım :) kuş kumu mamalıga koydum yıyo bitirıyo korktum kursakta fazla olursa dokunur diyee kuş kumu hakkında arastırma yapmam lazım

İstediğinizi yapmakta özgürsünüz buraya yazmak yerine ambalajin üzerindeki kullanım şeklini okusanız buraya yazıp konu kirliliği yaratmaya ble gerek kalmaz. Birincisi vitamin bir ilaç değildir besin takviyesidir, ikincisi kutunun üzerinde orta boy suluk için 2,5 cc yani 20 damla kullanılması gerektiği yazar. Siz 4-5 damla verin nasıl olsa sonuç alamayınca farklı alternatiflere girişeceksiniz.

Avisol-B nin zaten üzerinde gerekli açıklamalar mevcut değil mi ?? Ölçü kapı çıkması lazım. 100 cc'lik suluga 0,5 gram'mi ne hatta yanlış olmasın öyle bi talimat geçiyordu.

Geri