Karadeniz Pet

Ayagi oyuncagina takildi yardim

Arda1221

Yeni Üye
Muhabbet kusum oyuncagina takildi ayagi nasil yapmis bilmiyom iyi ki farkettim iste oyuncagi sokup ayagi cikarmayi denedim zorlamakda istemedim cikaramadim sonra bi sekilde kurtardi bi anda kendisi sonra kendisi cikarirken ani hareket yapmis sanirim orta parmak mi diyeyim iste orta parmaginin tirnak ustu kanatmis biraz ama kopma falan yok iste kendine falan cektigi ayagi dinlenirken yaptiklari gibi tuyu kan olunca panik yaptim hoslanmafiklarini biliyom ama avuclamak zorunda kaldim ayaginj peceteyle sildim iyice geri koydum tunekten tunege zipliyor sikinti yok gibi zaman zaman 2 ayagina basiyor bazem tek ayak ustumde duruyor ama sikinti yok gibi salatalik verdim yedi fakat acik yaraya kafesden mikrop kapa bilirmi bunun icin ne yapmam lazim lutfen yardim edin kopma falan yok sadece cekerken ayagini kanatmis kerata

Kanama durdu zaten sikinti yok su anlik hic basamior degil basiyor baya yem de yiyor cikip otuyorda fakat ayagi takiliyken baya bi farkedememisim vicdan azabi var biraz ama hayvam aci cekmiyordu bi kere aglarken duymadim cikarirken aniden cikardi o sira kanadi galiba bide sey sorcam 2 3 gun salmasam mi duzelene kadar ayagi perdeye falan konuor mikrop falan kapar bide havalar sogudu ama tuyleri azcik kan oldu hafta sonu bi dus aldircam sonrasinda klimali odaya koysam ceryana magruz kalmicak sekilde sikinti olur mu bide ayagini silerken ister istemez avucladim bana olan guveni azalir mi

öncesinde senin eline omzuna kafana gelecek kadar evcilleştirdiysen sorun olmaz.ama daha yeni eğitim verdigin kuşsa biraz güven azabilir.ani ısı degişiklikleri kötü etkileyebilir kuşları dikkat etmek gerekir.

Geri