Karadeniz Pet

Ayağındaki sarılık

FeriFella

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşumun ayağının alt kısmında hafif şişik sarılıklar var gagasının arasında sarı bi tabaka var belki foto atarım bi problem olurmu :(

Fotoğraf yüklerseniz iyi olur görsel bir değişiklikten bahsediyorsunuz resimlere göre arkadaşlar yardımcı olacaklardır.. Geçmiş olsun..

Fotoğraf yüklerseniz iyi olur görsel bir değişiklikten bahsediyorsunuz resimlere göre arkadaşlar yardımcı olacaklardır.. Geçmiş olsun..
Seninle bi konuda da konuşmuştuk :) annem vitamin almış şimdi onu uyguluyacam fotorafta nasıl atcam bilmiyorum avucumla tutmak istemiyorum :( çırpınıyor

Resim yükleme için forum içinde bilgiler mevcut olmalı..
*resim çekersen görüntüler açıklayıcı olacaktır. Belki ciddi birşey var belki de yoktur. Bunu görmeden arkadaşlarda birşey diyemezler sanırım. Akşam oldu kolay olacaktır tutma işi bir şekilde tutman gerekli. Geçmiş olsun ablacım..
**evet biz seninle bir konu için daha konuşmuştuk ablacım.

Resim yükleme için forum içinde bilgiler mevcut olmalı..
*resim çekersen görüntüler açıklayıcı olacaktır. Belki ciddi birşey var belki de yoktur. Bunu görmeden arkadaşlarda birşey diyemezler sanırım. Akşam oldu kolay olacaktır tutma işi bir şekilde tutman gerekli. Geçmiş olsun ablacım..
**evet biz seninle bir konu için daha konuşmuştuk ablacım.
Resim bu gagası bu şekil alt kısmında kalıp var ince yandanda belli oluyor sen dahil diğer arkadaşlarda bişey varsa fikirlerini bekliyorum endişeleniyorum :(

Ekli dosyalar

• IMG_0117.JPG
    IMG_0117.JPG
    933.8 KB · Görüntüleme: 45
Geri