Karadeniz Pet

ayırdıgımız kuşları ne zaman tekrar aynı kafese almalıyız

AlbinoBJK

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar 2hafta önce çiftimi ayırmıştım ne zaman tekrar dişiyi erkegin kafesine geri almalıyım?

eyvallah teşekkürler

Ben 2 hafta ayrı tuttum birleştirdim. Dişi olan çiftleşmek için herşeyi yapıyor erkek tüneğe çıktığında yanaşıyor öpüyor yuvalığı kemiriyor. Aşağı insa peşinden gidiyor ama erkek olan kafesin tabanında sürekli bir sağa bir sola gitmekle meşgul saatlerce bir sağa bir sola gidiyor. İnşallah sen sonuç alırsın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben 2 hafta ayrı tuttum birleştirdim. Dişi olan çiftleşmek için herşeyi yapıyor erkek tüneğe çıktığında yanaşıyor öpüyor yuvalığı kemiriyor. Aşağı insa peşinden gidiyor ama erkek olan kafesin tabanında sürekli bir sağa bir sola gitmekle meşgul saatlerce bir sağa bir sola gidiyor. İnşallah sen sonuç alırsın

inşallah kardesim bizimkilerdede kaşıma gagalama yem kusma herşey mevcut ama yuvalıgın yanından bile geçmiyorlar keşke sonuç alsak. mecburen sabır sabır sabır diyoruz şimdilik :)

Benim erkekte iş yok sanırım annem bile dalga geçiyor bu erkek eşcinsel sanırım yanına erkek kuş koy diyor :)

:D valla bizim dişide pek iş yok gibi.bide erkege göre biraz daha iri gibi.erkek yem kusma derdine düşe düşe kendine bakmıyormu anlamadım.ama erkekte ayak atmaya veya dişiye çiftleşmek için ısrar filanda yok.eş tutma belirtileri var yuva için veya çiftleşme için hareket henüz yok

En son seçenek bende deniyecegim bu yöntemi 15 20 gün kızıştırici yem ile besiye çekip ondan sonra birleştiririm diye bi plan var kafamda

ben yarın dişiyi alıcam erkegin yanına bakalım ne olacak

Benim dişi erkeği kovalıyor resmen erkek nereye gitse peşinde öpüyor sürekli ama erkekte hep kaçıyor. Sanırım erkeği değiştirmem gerekecek

ben ne yapmam gerektiginide bilmiyorum ikiside kaşıyor birbirini erkek kusuyor dişiye.kaşımalar filan sıkıntı yok arada didişiyorlarda ama ne dişi ne erkek yuvanın yanından bile geçmiyorlar.kavga gürültüde yok.dost hayatını sevdiler galiba :)

eyvallah teşekkürler