Karadeniz Pet

Aynaya bakmak istiyor.

GözdeGB

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar 2.5 aylık bi oğlumm var ne zman kafestwn çıksa aynanın karşısına konuyor. Kendıni görünce ötüyor gagalıyor. Bu alışkanlığından nası vazgeçirebilirim onu. Ayna çok büyük kaşdıramam aynayı

Sosyallesmek kendi irkindan bir canli goruyor zannediyor ilgisi o yonde olucaktir ortebilirsiniz aynayi

Mümkünse aynayı kaldırın gerekirse bir müddet hiç salmayın ayna son derece zararlıdır asla sizinle bir bağ kurmaz.

Mümkünse aynayı kaldırın gerekirse bir müddet hiç salmayın ayna son derece zararlıdır asla sizinle bir bağ kurmaz.
Aynayı kaldırma gibi bi şansım yok ama kafesten çıkarmamayı düşünüyoeum bir süre. Çıkardıgıödada başka odaya götürüyorum.

Benim de kuşum aynayı çok seviyor önceleri tülbentle örtüyordum aynayı sonra sonra ayna acık bıraktım şimdi her saldıgımda önce bize geliyor oynuyor öpüyor sonra bir iki dakikalığına aynaya uğruyor. Çok zararlı falan olduğunu da düşünmüyorum ha konuşsun derseniz onu bilemem ama 10 gr kuş konuşsa nolur konuşmasa ne olur derseniz bence hiç ellemeyin not ben kafese de koydum ayna kafeste gördüğü için dısarıda ki büyük ayna artık umrunda değil tepemizden gitsin diye bakıyoruz ilgi manyağı yapıyor bizi not 2;ben konuşturmak için uğraşmıyorum 2 aylıktan beri bende ayna hastası aynayı kaldırdım kafeste ayağını incitti bende tekrar astım şimdi çok mutlu sağlıklı ve şımarık ,not3; aynanın tüneklerini çıkarıp kafesin duvarına astım tüneğine yakın

Aynanın cok fazla zararlı oldugunu düşünmüyorum benim kusumun kafesinde var kafesinin kapısi hep açık istedigi zaman çıkıyor genelde hep dışarda omzumda.yani kusa nasıl ilgi gösterirsen oda sana o kadar iyi alışır ve konuşur
Not= Konusturmak istiyosan kelimeyi hergün tekrarlarsan (kafesinde ayna olsun olmasın)konusur ilgiye baglı bişey

Son düzenleme:
Teşekkür ederiimm arkadaşlar yorumlarınız içiinn