Karadeniz Pet

Baba Muhabbette viyaklama

sekerse_tehlike

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar , babayı ayırdım ama ayırmadan önceden de vardı bu problem viyaklıyordu ve sesi normal cıkmıyor kısık yırtılmış gibi yaklaşık 1 sene olacak babayı alalı hala alışamadı eğitmedim pek ondan olsa gerek ama eskisine göre daha çok kaçıyor ayağa falan kalksam viyaklamaya başlıyor neden bu kadar cok korkuyor bilmiyorum müzik açtığım da gayet neşeli ötüyor oysa

https://www.youtube.com/watch?v=j-FyhdmlInE&feature=youtu.be

Bir rahatsızlığmı var acaba yardımcı olucakdır arakdaşlar.

Bir rahatsızlığmı var acaba yardımcı olucakdır arakdaşlar.
Bayadır bizimle 5 yavru babası hatta 6 biri öldü anlamadim , normalde cıvıl cıvıl yanına yaklastim mi böyle yapiyor korkusunu anlamis degilim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok çok ilginç gidaklayan tavuk gibi :) k.bakmayın guluyorum ama umarım derdine çare bulunur.

gerçekten çok guldum gozumden yaş geldi gülmekten.
:) öyle alışmış olabilirmi korkmuyorum gibi duruyo.
İlk aldigimda da korkaktı sonradan böyle oldu ama baya oldu alalı anlamadim seside kısıldı bide eskiden daha gür cikiyordu viyaklarken ondan tavuk gibi cikiyo suan ses telleri gitti galiba :/

İlk aldigimda da korkaktı sonradan böyle oldu ama baya oldu alalı anlamadim seside kısıldı bide eskiden daha gür cikiyordu viyaklarken ondan tavuk gibi cikiyo suan ses telleri gitti galiba :/

yazık cnm benim bilen biri cevabını verir umarım .aslında yaşantısını engellicek birşey değil ama bize garip geliyor biraz.

yazık cnm benim bilen biri cevabını verir umarım .aslında yaşantısını engellicek birşey değil ama bize garip geliyor biraz.
Ya yataktan kalkiyorum aramda 1 metre var ordan basliyo viyaklamaya el e de gelmiyo yabani oldu dişi ile anlasinca

Geri