Karadeniz Pet

Banyo hakkınd

• Konbuyu başlatan OğuzErler
  • Başlangıç tarihi
O

OğuzErler

Guest
Herkese merhaba iyi forumlar arkadaşlar. ben paşa'mı banyo yaptırmak istiyorum banyoluk almıştım geçen gün ve hani havadan dolayı korkuyorum biraz hastalanır diye ılık su doldursam banyoluğuna ve sonra havluya sarsam veya kendi haline bıraksam nasıl olur?

oda sıcaklığı sabit ise sıkıntı olmayacagı kanısındayım eger oda sıcaklıgı değişken ise biraz daha beklemende fayda var

Benim odamda duruyor zaten sürekli ve dediğiniz gibi değişim yapabilir pek bilmiyorum ama . geçen gün aldığım yere gittim dedim tüyleri çıkıyor pasaklanmış gibi felan bit spreyi verdi 2,3 günde bir onu sıkıyorum ama halen bir etkisini göremedim bende diyorum belki banyo yaptırırsam düzelebilir

Bende aynı ihtiyaç içerisindeyim ama bence şuan mevsim sebebiyle riskli bi dönem.kuşları kaşınmadan kurtarıcaz,rahatlıcaklar derken üşütüp hasta etme ihtimali direk ölüme dahi götürebilir Allah korusun.bnce yaza yada havalar ısınana kadar beklenmeli banyo konusunda.fakat aksini yaşayan olduysa bilemem tabi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Benim kuş çok farklı. Bildiğiniz gibi Mersin sıcak bir şehir. Hafta sonları öğlen güneşin görüldüğü bir yere koyuyorum tabağı, ılık su koyuyorum ayağını atıyor ve geri gidiyor ben elimle götürmeye çalışıyorum yine girmiyor ve buz gibi soğuk su getiriyorum tabağın içinde takla atıyor şerefsiz :D Yani anlayacağınız eğer ortam sıcaksa sorun yok. Havluya falanda gerek yok uçtukları zaman bir şey kalmıyor :)

Geri