Karadeniz Pet

Benim 2 yavru

Erol çatar

Yeni Üye
2 yavrumu kendime ayırdım konuşmaya başlıcaklar inş.birini renkli dışı ile ciftlestircem ama dışı dövmeyi bırakırsa
fbb7803e71411174b8979f49db72d70c.jpg
9e9908384f8a279f4ad604abecb7a526.jpg
d1052fc0fe937ff04cccb588973c31e6.jpg

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:43 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

Ortadaki fotodaki kuş resmi yanlışlıkla yüklenmiş arkadaşlar . O ölen erkegimin dişisini aynı gün kendisine bağladığı için öyle yazmış .benim kardeşim . Silemiyorum şimdi bulup silcem

MaşaAllah. Limonu cok iyi cizmissin abi :)

Sent from my SM-G313HY using Tapatalk

Kardeşim çizmiş gülüm. Şimdi fotoyu kaldıricam resim yanlışlıkla yüklendi nisanlima atmak için çekmiştim resmi ama çok hoş bir şey değil . Mizah dışında anlasilabilir buda beni zora sokar .

Kardeşim çizmiş gülüm. Şimdi fotoyu kaldıricam resim yanlışlıkla yüklendi nisanlima atmak için çekmiştim resmi ama çok hoş bir şey değil . Mizah dışında anlasilabilir buda beni zora sokar .

Abi yasim kucuk ne mizahi yapabilirimki ben sadece komiklik olsun diye dedim kusura bakma abi.

Yok Berşan zaten komik resim ben kendim için dedim . Zaten gülünmesi için çizilmiş benm kardeşimde senin yaşlarında sayılır

Yok Berşan zaten komik resim ben kendim için dedim . Zaten gülünmesi için çizilmiş benm kardeşimde senin yaşlarında sayılır

Tamam abim yani cidden kotu amacli birsey demedim :) yanlis anlasilma olmasin bosuna :)

Yok gülüm sen gül geç sende çiz hatta grafiti iyidir .ben inşaat da kolonları bile boyatirim

Bak bugün bir resim daha çekdim balkonda atım
b816b0cae80760116708fd56945c32ce.jpg

Bak bugün bir resim daha çekdim balkonda atım
b816b0cae80760116708fd56945c32ce.jpg

Abi copmu onlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:53 --

Aaaaaaa yilann yilann

Burası alanya evim denize 0 tadilattan kalma moloz ve ahsaplari evin yanına yığmıştim yılana yuva oldu

e64a234b2b491dc8d3639020878e2a35.jpg
o sırada komşu çocukları o duvarın yanından denize indi . Allahtan yılan gitmişti

Abi sokar valla dikkat et

MaşAllah ustam cok güzel kuşlar.
Limon mizahına ise bayıldım. :D Ben de yuvalığa birkaç şeyler yazıp çizmiştim aklıma geldi. Resmini atarım. :D

Allah in yarattığı her canlı güzeldir . Ki üstüne basmadinmi sokmaz. Muhabbet kuşu bile babamı namaza başlattı . Allah à şükür eder yarattığı güzelliklerden dolayı . İnsan doğaya saygılı olursa doğa herseyi verir . Nasıl senin yaradılış amacın faydalı ve güzel bir canlı olmaksa. Hayvanlar da öyle .

Abi cok buyuk hayvan severimde bazi insanlar bunlarin kiymetini bilmiyor.