Karadeniz Pet

Benim Muhabbet Kuşlarım Yumurtalarını yedi ve ne zaman tekrar yumurta alırım...

ali arda

Yeni Üye
Benim Muhabbet Kuşlarım Yumurtalarını yedi ve ne zaman tekrar yumurta alırım...

Arkadaşlar bundan 1 ay önce 1 çift muhabbet kuşu aldım ve yumurtalıydı eve getirdiğimde yumurta yapmaya devam etti ve 4 yumurtadan sonra yumurtaları yediler şimdi ne yapmam lazım tekrar yumurta almam için... yardım ederseniz sevinirim...

o çift daha önce yavru buyutmusmu bakın arkadaşlar kus yumurtlu demek yavru baktı anlamına gelmez cogu uretici elinde ıskarta olan çifti yani yumurta yer yavru bakmaz yumurtaya yatmaz bu çiftleri elinden anında çıkartır öle bir seye maruz kalmış olabilirsiniz bence altında yavru görmeden çift alınmaz bence düşüncem bu yani

yavru baktımı bilmiyorum ben petshop dan aldım onun için bilmiyorum peki ben bu durumda ne yapmalıyım tekrar yumurtayı ne zaman alırım sizce bir takım daha kuş almalımıyım...

dışarı yumurtlama sorunu

AYNEN benımkılerıde petshoptan aldım benimkilerde kafesin içineyumurtluyor ve yumuratalar hep kırık oluyor. yuvalığa yumurtlamıyor.

benimkiler yuvalığa yumurtlamıştı ama sonra yumurtaları yedi ve bir tanesinide dışarı attı seninkiler tekrar ne zaman yumurtladı yumurtlaması için özel bişey yapmamız gerekiyor mu?

yer değişikliğinden dolayı kırmıştır yumurtaları sabit biyerde dursun tekrar yumurtladığında yuvalığı sürekli açıp rahat etmeyin yavru çıkaracaktır.

iyi beslenme için neler yapmalıyım ben bu konularda yeni olduğum için böyle sürekli soru soruyorum kusura bakmayın...

yumurta sorunu

mama hazırlayın vitamin verin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:43 -->-> Daha önceki mesaj 20:32 --

bu sitede yorum yapan kimse yokmu ya dışarı yumurtlama sorununa arkadaşlar bu kuşları vereyimmi geri ltfn yardım

bakın aldınız petshopa sorun daha önce yavru almışmı burda sitede bir cok insan var satan neden hala petshoplara para veriosunuz anlamadım arkadaşlar burda bir cok kişide yavrusu altında olan çift var neden hala petshop diosunuz bakın eger petshoptan aldıysanız soruyu oraya soracaksınız burdaki insanlar kuşu görmeden ne diebilirki sadece afaki konusulur mesala arabada bir arıza var telefonda bunu ustaya sormaya benzio sizinkisi bence aldınız yere sorun bu kuşlardan yavru alınmışmı yavruya kusmusmu ben cok gördüm yumurtlar yatmaz yatar yavru cıkarmaz yumurtayı cevirmez yavru cıkar kusmaz kusar 5 gunlukken oldurur bir cok sebep var kardes bence görmek beklemek sabretmek lazım muhabbet kusu sabır ister