Karadeniz Pet

Beyler bayanlar acil yardım

little

Yeni Üye
Muhabbet kuşumu 4 yıl önce bir arkadaşımdan hediye olarak aldım bize kız olduğunu söyledi her şeyini aldık ilk çıkarışımızda bayağı hırçındı kafese zor sokmuştuk

Ondan sonra her kafesten çıkarmaya çalıştığımızda hırçınlaştı 4 yıl boyunca neredeyse hiç çıkaramadık

Dün kuşu başka bir arkadaşıma verdim ama çok kötü durumda olduğunu söylediler ve erkek olduğunu söylediler

Sanırım kuşun bir hastalığı vardı ya da kuşa çok kötü baktım şimdi arkadaşımın evindeyim kuş az önce duş aldı ve titriyor

Sol kanadını hareket ettirmiyor ve uçmuyor sorun nedir?

kuşlar duştan çıktığında titrerler havluya sarın kurur uçmaması kanatları ıslak olduğu içindir dışkı problemi var mı?

Ne kadar hırçın olursa olsun bir canlıyı 4 sene kafeste tutmak çok büyük bir bencillik.Kuşunuzu üşütmeyin ve bundan snra daha çok zaman ayırıp onu anlamaya çalışıp ona hak ettiği değeri vererek bakmanızı rica edeceğim.Gerçekten 4 sene böyle bir yaşam koşulu çok acı.Tüm canlılar için çok üzülüyorum.Ona şarkılar açın dal darı verin çeşitli meyve sebzelerle vitamin almasnı sağlayın..sevin çok sevin emin olun size karşı yaklaşımı değişecektir.

Kuş dışarıdayken davranışınız nasıldı bilmiyorum ama onu korkutan bir durum varmış belli ki, kuşunuzun fotoğrafını ve popo kısmının fotoğrafını görebilir miyim

Geri