Karadeniz Pet

bir kere yumurta vermiş çiftimi ücretsiz sahiplendirmek istiyorum (kafes, yuvalık ve içeriği dahil)

JohnA

Yeni Üye
Dişi kuşu forumdan bir üreticiden almıştım. Kendisi ele alışıktır ama tabi ki belli bir süre çift olarak yaşadığı için erkek yanında iken pek yaklaşmıyor.
Erkek kuş iş yerimden gelmişti. Çekoslovak olduğunu söylemişlerdi fakat emin değilim.
Eş tuttular, daha önce yumurtaları da oldu forumda bu konuda bir konu da açmıştım zaten, fakat tüm yumurtaları boş çıktı. Şu anda tekrar yumurtlayacağına dair bir sinyal göremedim ben, fakat anlaşmalarında da sıkıntı gözükmüyor. Mevsimsel olarak tüy dökümü yaşıyorlar bu aralar ama enerjilerinde bir düşüklük gözlemlemedim. Dişi olan bir miktar ishal gözüküyor yine ciddi olacağını düşünmüyorum.
Ankara da Eryaman'dayım elden teslim etmek istiyorum.
Kafes, yemlik, suluk, tünek, yuvalık da vereceğim fakat resimlerde gözüken kafesi değil de biraz daha küçük bir kafes ile vereceğim.
Bu aralar işlerim nedeni ile ilgilenemiyorum kendileri ile ve daha iyi ilgilenilecek bir yuva arayışındayım.

Son düzenleme:
İnşaallah aradığınız şekilde güzel bir yuva bulursunuz

İlgilenebilecek bir arkadaşa gider İnşaallah....

Benim arkadaşım ilanla ilgileniyor ancak işyerinde bakacağı için iş çıkışı( 5 gibi) ışığı kapatıp çıkacak. Güneş batışından sonra güneşin doğumuna kadar ışık olmayacak ortamda. Bu sizce sorun teşkil eder mi? @Yusuf Kürşat AKKUŞ @elips

İnşallah güzel bir evi olur alacak olana hayırlı olsun keşke Ankara da yaşasam da bu güzel çift benim olsa

Benim arkadaşım ilanla ilgileniyor ancak işyerinde bakacağı için iş çıkışı( 5 gibi) ışığı kapatıp çıkacak. Güneş batışından sonra güneşin doğumuna kadar ışık olmayacak ortamda. Bu sizce sorun teşkil eder mi? @Yusuf Kürşat AKKUŞ @elips
Hiç bir sorun olmaz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sahiplendirmek zorunda kalmanız üzücü . Sizin için de uygunsa kuşlarınıza ben talibim . En güzel şekilde bakacağımdan şüpheniz olmasın .

Gün ışığı yeterli hiçbir sıkıntı olmaz

Can Bey ‘ den kuşlarımızı sahiplendik . Kendisine buradan da teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• 99A2A67E-95EB-4526-ACA7-B4645BDF505C.jpeg
    99A2A67E-95EB-4526-ACA7-B4645BDF505C.jpeg
    983.7 KB · Görüntüleme: 127
Öğleden önce yanimdaydilar şimdi fotoğraflarına bakıyorum. Neyse biliyorum ki iyi bir yere gittiler. Hayırlısı olsun tekrardan umarım yavru görürler bu sefer.

Hayırlı olsun inşaallah yeni evlerinde de mutlu olurlar

Öğleden önce yanimdaydilar şimdi fotoğraflarına bakıyorum. Neyse biliyorum ki iyi bir yere gittiler. Hayırlısı olsun tekrardan umarım yavru görürler bu sefer.
İnşaallah yavruları olur da hepimize görmek nasip olur .

ilan hala mevcut mu ve ankaranın neresinden alabilirim

Geri