Karadeniz Pet

Bir nevi salma

Yigit Ö

Meraklı Üye
Eve yeni gelen maviş biraz hareketli ee kafes küçük geliyor bende oda da salayım gün boyu rahatça uçsun istiyordum ama böyle olunca yem ve su ihtiyacını gideremeyecekti yem ve suyu da eklediğine göre tam oldu bence hem oyun parkı hem de salma gibi oldu , yorumlarınızı bekliyorum [emoji4][emoji4]
d7f94455ece422b2e6c4b95c492d040c.jpg
30fc8f8f41b424aba5ee219c68df4b3d.jpg
6f2487d49ced7d03e9f2d1350fccabfc.jpg
faa68dd47187940b3ec1cd91a4dd4275.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok güzel olmuş ama ufak bir problem var. Kafese hiç girmez bu şekilde :)

Güzel yorumun için teşekkür ederim abi , kafes küçük ee bizim Maviş de yerinde duramıyor dediğin gibi kafese girmeyecek ama olsun benim odayı paylaşırız [emoji4][emoji4]

Güzel yorumun için teşekkür ederim abi , kafes küçük ee bizim Maviş de yerinde duramıyor dediğin gibi kafese girmeyecek ama olsun benim odayı paylaşırız [emoji4][emoji4]

Süper olmuş ama o odayı sanırım kuşa bırakınız tüy döneminde yapsam yem dışkı pisliklerini için

SM-T332 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süper olmuş ama o odayı sanırım kuşa bırakınız tüy döneminde yapsam yem dışkı pisliklerini için

SM-T332 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çapkınımız usluydu sadece klavyemi pisletirdi maviş de tecrübem yok bakalım bu nereleri pisletecek

be05acac08ad88492f6680cd39171be4.jpg
10c5ebdb2dd9bb642f3db101b22eaf05.jpg

İlk dakikadan alıştı [emoji23][emoji23]

Bir fikir vermek isterim. Oyun alanına uygun 12 adet cıta bulup tabii ölçerek bir de demir teller oluyor onlardan alarak etrafini kapatabilirsiniz birazcık geniş olsun ki yanlardan geçebilsin :)

Bir fikir vermek isterim. Oyun alanına uygun 12 adet cıta bulup tabii ölçerek bir de demir teller oluyor onlardan alarak etrafini kapatabilirsiniz birazcık geniş olsun ki yanlardan geçebilsin :)

Aslında bu aklıma gelmişti ama bu demir telleri nereden bulacağım hakkında bir fikrim yok internetten almak istemiyorum izmir’de bulabilceğim biryer var mıdır ? Hatta şu fikir de geldi aklıma çıtalara 1 cm aralıklarla delik açıp çöp şiş takmayı bunu iki kat üst üste yapmayı düşündüm

Aslında bu aklıma gelmişti ama bu demir telleri nereden bulacağım hakkında bir fikrim yok internetten almak istemiyorum izmir’de bulabilceğim biryer var mıdır ? Hatta şu fikir de geldi aklıma çıtalara 1 cm aralıklarla delik açıp çöp şiş takmayı bunu iki kat üst üste yapmayı düşündüm

Nalburlar da bulabilirsiniz veya sanayiden de alabilirsiniz. Çöp şiş ne kadar dayanıklı bilemem üstünü kapatmazsınız alt taban zaten kapalı bir yanlar acık olucak demir telle :)

Geri