Karadeniz Pet

Biraz kanadı tutulmuş üzgünüm

Erdal Arıcan

Paylaşımcı Üye
Dostlarım,kuşumu 5.5 buçuk ay önce komşuma vermiştim erkek vardı ondada ne büyük bir hata yapmışımki vermekle hayvanı hiç salmamışlar ok gibi fırlayan kuşum şimdi fazla uçamıyor kanatlar azcık düşmüş ama tabelanın tepesine yükseldi 5.5 ay sonra ilk salmamda erkeğide var fakat o iyi uçuyor yumurtamı var acaba dişimde, 5.5 ayda bir kuş bu hale gelirmi,çözüm yolu uçurmak bence yada bu şekilde kalırmı diyorum inş kalmaz.

Son düzenleme:
Yumurta olabilirmi belkide bu yüzden çok havalanamıyor olabilirmi.

Ekli dosyalar

• Fotoğraf2448.jpg
    Fotoğraf2448.jpg
    22.3 KB · Görüntüleme: 14
  • Fotoğraf2447.jpg
    Fotoğraf2447.jpg
    27.2 KB · Görüntüleme: 14
  • Fotoğraf2442.jpg
    Fotoğraf2442.jpg
    14.6 KB · Görüntüleme: 14
  • Fotoğraf2451.jpg
    Fotoğraf2451.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 14
  • Fotoğraf2450.jpg
    Fotoğraf2450.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 12
  • Fotoğraf2448.jpg
    Fotoğraf2448.jpg
    22.3 KB · Görüntüleme: 10
  • Fotoğraf2447.jpg
    Fotoğraf2447.jpg
    27.2 KB · Görüntüleme: 10
  • Fotoğraf2445.jpg
    Fotoğraf2445.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 12
  • Fotoğraf2444.jpg
    Fotoğraf2444.jpg
    15.6 KB · Görüntüleme: 11
  • Fotoğraf2442.jpg
    Fotoğraf2442.jpg
    14.6 KB · Görüntüleme: 15
Evet muşta yumurta var gibi dışkısı nasıl büyükmü ?

Bence yumurta var sırt kışmıda sismiş.

İnş kardeşim, eskisi gibi uçsunda başka birşey istemiyorum, belkide bundan dolayı uçamıyor fazla yumurta varsa eğer olabilirmi.

İnş kardeşim, eskisi gibi uçsunda başka birşey istemiyorum, belkide bundan dolayı uçamıyor fazla yumurta varsa eğer olabilirmi.
Fazla yumurtadan olmaz birtane bir bir yumurtlar. Yumurta hazırlanırken dermansız düşmeleri normal. İlk yumurtayı döktükten sonra normale dönmeye başlar.

İnşallah cengiz bey ağzınızdan bal aksın yuvalığı taktım bakalım erkeğinle arası iyi değilmiş kavgalılarmış çok bendeki sarı erkeği koymayı düşünüyorum yanına şimdi yani boş yumurta yapıcak şu an yapacaksa.

Ahmed bey nasılda hatırladınız evet o dişi geriye aldım pişmanlık duydum çok rüyalarıma giriyordu muhabbet kuşu konuşan erkeğimizden bize kalan son şey o.

Cok begendigim bir disiydi daha da guzellesmis sanki masallah

Cok begendigim bir disiydi daha da guzellesmis sanki masallah
Allah razı olsun,şiddetli uçamamasının dışında birazda keyifsiz bende toparlıyacak inşallah yuvaya geldi aldığımda kafesi çer çöp içindeydi iyice yıkadım pakladım mamalar sebzeler ilgi 2 günümüz şu an iyikide satmamışım diyorum satılığada koymuştum.

Sizmi demiştiniz bana satmayın hazır dişiniz var elinizde diye.

Hakkınızı helal edin valla çok mutlu oldum ,çocukluk ettik erkeği gibi alışık olmadığı için aldığım konuşan sarı bir paşa buldum aldım onu alıp kaçırmasın bizden uzaklaşmasın diye vermiştim,sonrasındada ele alışık mavi bir dişi buldum ama benim cezam sanırım deli gibi ısırıyor aileden herkezi erkeğide perişan ediyor oda kaldı öyle vermeyede kıyamıyorum allah cezalandırıyor sanırım bunada şükür.

Kizginlastikca isirmalar artar hareketli baskin bir erkek olmadikca eslesmede sikinti yasaniyor

4 aylıktan beri bendeler işte erkekte zorla olmuş elma gibi zayıf eşleşme isteğide yok dişide tam tersi sert baya pamuğu sarının yanına koymayı düşünüyorum birkaç güne bakalım