Karadeniz Pet

birde videodan izleyelim cinsiyetleri ne resimler çok net degildi.

bence ikiside erkek...maşaallah...

çok güzel kuşlar maşallah ve de tam istediğim gibi küçükler

İkiside erkek..maşallah renkleri çok tatlı amanet bişey söylememiz için biraz daha kuşun büyümesi çeresinin oturması lazım..

berrin hnm büyük ihtimalle yanılmıyorum ama kesin olsun diye dedim..bazen cere renk değiştirebiliyor o yüzden zamana ihtiyaç var 2 ayı geçtikten sonra tekrar resim paylaşırsanız kesinleştiririz cinsiyetlerini..

berrin hnm büyük ihtimalle yanılmıyorum ama kesin olsun diye dedim..bazen cere renk değiştirebiliyor o yüzden zamana ihtiyaç var 2 ayı geçtikten sonra tekrar resim paylaşırsanız kesinleştiririz cinsiyetlerini..
tamam sağ olun 1 tanesini evcilleştirmeyi düşünüyorum da o yüzden aceleci davranıyorum.

valla ikisininde rengi muhteşem..size ilk alışanı seçip eğitebilirsiniz..

valla ikisininde rengi muhteşem..size ilk alışanı seçip eğitebilirsiniz..
siyah beyaz kanatlı daha yakın ürkmüyor açık renkli olan ürkek biraz elimden hemen kaçıyor yakalamak için 4 dk falan uğraştım birde siyah kanatlı olan kabarık duruyor genelde neden olabilir.hangisi erkekse onu evcilleştirmeyi düşünüyorum.

kabarık durması eğerki ishal değilse yavru kuşlarda ilk zamanlarda olabiliyor..kendini toparlamasını beklemelisiniz..yemini suyunu taze tutun..şimdilik haftada bir kez mama verin aşırıya kaçmayın yavru kuşlar cabuk ishal olur dikkat edin..

kabarık durması eğerki ishal değilse yavru kuşlarda ilk zamanlarda olabiliyor..kendini toparlamasını beklemelisiniz..yemini suyunu taze tutun..şimdilik haftada bir kez mama verin aşırıya kaçmayın yavru kuşlar cabuk ishal olur dikkat edin..
ishal değil daha yeni yem kırmaya başladılar 2 gündür mama vermiyorum diger yavru normal kabarık durmuyor sadece 1 tanesi küçük olan büyük yavruyu geçti boyut olarak.

dikkat edin yem kıramıyor olabilir..elinize aldığınızda diğerlerine göre hafif mi kontrol edin isterseniz..

Geri