Karadeniz Pet

Bst kafes merak edilenler

mehmath

Yeni Üye
Arkadaslar 6 mart cuma günü verdiğim 4 katlı yuvalıklı pvc kafesim bugün elime ulastı.pvc kafes almak ve bst kafes hakkında bilgi almak isteyen arkadaslara yardımcı olması niyetiyle görüşlerimi paylaşmak istiyorum.

kafesi ankaraya siparş ettm ege ulaşım diye bir kargo firması ile 30 tl ye elime ulastı yola 11 martta çıkan kargo da elime anca 13 martta geçti.

kafes 2 kutu halinde elime ulastı
mGZEAZ.jpg

kutuların içerisinden herhangi bir kurulum talimatı çıkmadı.
EVM39B.jpg

kargo ve tasıma esnasında ufak tefek ezilmeler kırılmalar olabiliyor bilginiz olsun
ZLRYoo.jpg

kurulum için ihtiyacınız olan varsa bir şarjlı matkap ve çekiç ama belirtmeliyim ki çekiçle çalısmakda biraz zor çünkü pvc çok hassas malzeme ,yuvalara geçirme işleminde vururken az bir zorlamayla pvcleri zedeleyebilirsiniz dikkatli olmakda yarar var.
j4RBbD.jpg
224jzd.jpg

benm şansıma mıdır bilmiyorum ama daha öncede böyle şeyler duydugum için belirtmek istiyorum yanlıs ve eeksik parça gelme ihtimali var .örneğin benm kafesimde 2 gereksiz parça ve unutulan 3 parça çıktı.
oAlE4R.jpg
lkRE5g.jpg

eksik parçalar ile alakalı cengiz bey yardımcı olmaya çalısıyor ama sonuçta zaman kaybıda yasanıyor bunları göz önünde bulundurmakda yarar var.
VlREWj.jpg

en son benm kafesim bu kadar bitebildi malesef görünen yuvalık boşlukları için koyulan altlıklar unutulmus ayrıca ızgarayı koydugumuz ızgaranın üzerine bastıgı parçalarda sag tarafda var iken sol tarafda gene unutulmus .

genel olarak toparlamam gerekirse kafesde kullanılan malzeme kalitesi genel olarak hosuma gitti çok fazla pvc kafes inceleme fırsatım olmadı ama malzemeler cidden hos ama özellikle sehirlerarası demonte alımlarda sıkıntı yasama ihtimalinizi ve kargo ücretini de göz önünde bulundurun derim.umarım almak isteyenler az da olsa bu konudan fikir edinebilir,herkese iyi günler dilerm

Son düzenleme:
Bol yavrulu üretimler olsun işallah. Bende bu hafta sipariş vermeyi düşünüyorum. Bilgiler çok yararlı oldu teşekkür ederim ..

Öncelikle güle güle kullanın kafesinizi.Hayırlı olsun.Gönderilen malzemelerin eksik olması can sıkıcı bir durum.Ama eğer firma arandığında işinizi halletmeye çalışan mağduriyetinizi gidermeye uğraşan birilerini bulabiliyorsanız ve en kısa zamanda size eksik malzemeler ulaştırmaları önemli bir konu. Kafesiniz tamamlandığında bilgi verirseniz yararlı olacaktır.

[MENTION=15154]mehmath[/MENTION] Hayırlısı olsun. Geçen hafta bende aldım. Gayet sorunsuz geldi. Cengiz Abi'nin kafası gerçekten çok yoğun. Ben şahidim. O yüzden bazen böyle olabiliyor. Bazen gece 00.00 de bile imalatta olabiliyor. Eminim gerekeni yapacaktır. Çekiçle olmaz. PVC kırılabilir. Elle vurarak daha iyi oluyor. Gece yapmamaya özen gösterin. Etrafa biraz ses gidiyor çünkü. Kafese gelince bende 4 katlı CY-50 aldım. Gayet memnunum. Hem kaliteli, hem hijyenik, hem de gayet kullanışlı. Hatta belki bir CY-50 daha alabilirim. Yetmiyor çünkü :)

Hayırlısı olsun bakalım. Güzel kafesler. Ama kargoda ufak tefek kırıklar olabiliyor kargo ve kargo elemanlarından da kaynaklanan bir durum var ülkemzide malesef. eksik parçalar içinse halledilir hiç sorun değil bence.

Gönderilen Ürünün tüm parçalarının kontrol edilip profesyonelce gönderilmesinde fayda var
Yaparız hallederiLe olacak işler değil bunlar ,
Umarım kısa zamanda gerekenleri edinir keyifli vakit geçirirsin,
Hayırlı olsun,

Saolun arkadaslar simdi kafesi kontrollu teslim alsan olmaz bir suru parca var hangisi eksik hangisi tamam bilemezssn e ufak tefek ezikler icinse simdi parcayi gonder parcayi bekle olme essegim olme dier hususta ise cengiz bey hizli tepki veriyor hakkini yemem eksik parcalarin bir kismi geldi bir kismi da yarin elimde olucak insallah

abi bu kafesi nereden hangi ilden aldınız fiyatı nedir kargo ücreti var mı bide son olarak kaç katlı istersek bulabilir miyiz bende almayı düşünüyorum yardımcı olursunuz teşekkürler

Kafesiniz hayırlı ugurlu olsun aksaklıklar da üzücü geçmiş olsun

Mehmet bey hayırlı uğurlu olsun,kuşlarınızı Güle Güle besleyiniz.

Hepinize iyi dilekleri icin tesekkur ederim daha iyileri sizlerin olur insallah

abi bu kafesi nereden hangi ilden aldınız fiyatı nedir kargo ücreti var mı bide son olarak kaç katlı istersek bulabilir miyiz bende almayı düşünüyorum yardımcı olursunuz teşekkürler

bstkafes.com kafes ve kat çeşitleri mevcut siteyi ziyaret edin.kargo ücreti 30-40 civarı.bende 2 katlı sipariş ettim henüz gelmedi 30-40 kargo tutar dediler.

Merhaba ben de CY50 modelinden tek katlı kafes siparişi verdim. Bst çok yoğunmuş, 2. Haftaya girdik hala bekliyoruz. Fotoğraflardan Anladığım kadarıyla dolap menteşeleri dahi takılmadan gönderilmiş. Peki menteşeler ve diğer şeylerin montesi için vida yerleri izler belli mi yoksa marangozluk mu yapacaz?? Yeni baştan

Merhaba ben de CY50 modelinden tek katlı kafes siparişi verdim. Bst çok yoğunmuş, 2. Haftaya girdik hala bekliyoruz. Fotoğraflardan Anladığım kadarıyla dolap menteşeleri dahi takılmadan gönderilmiş. Peki menteşeler ve diğer şeylerin montesi için vida yerleri izler belli mi yoksa marangozluk mu yapacaz?? Yeni baştan
Takılmadan yollanıyor menteşeler. Evet uzun sürüyor çünkü gerçekten çok yoğun Cengiz Abi. Bizzat şahit oldum. Vida yerleri mevcut. Sadece arka kısımda vida yerleri belli değil. Tek katlıysa çabuk olur seninki.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:12 -->-> Daha önceki mesaj 10:00 --

İstanbul'da imal ediliyor. 4 Katlı fiyatı boş bir şekilde 320 TL. Eğer yemlik tekerlek ıvır zıvır dersen 400 TL. Kargo 29,5 TL Yani ortalama 430 TL fiyatı var. Kaç katlı istersen bulabilirsin.

Ben de 8li üretim kafesi siparişi verdim. 2. haftada hala ulaşmayan varsa daha bekleyeceğiz anlaşılan ben 12sinde falan sipariş verdim.

Arkadaslar 6 mart cuma günü verdiğim 4 katlı yuvalıklı pvc kafesim bugün elime ulastı.pvc kafes almak ve bst kafes hakkında bilgi almak isteyen arkadaslara yardımcı olması niyetiyle görüşlerimi paylaşmak istiyorum.

kafesi ankaraya siparş ettm ege ulaşım diye bir kargo firması ile 30 tl ye elime ulastı yola 11 martta çıkan kargo da elime anca 13 martta geçti.

kafes 2 kutu halinde elime ulastı
mGZEAZ.jpg

kutuların içerisinden herhangi bir kurulum talimatı çıkmadı.
EVM39B.jpg

kargo ve tasıma esnasında ufak tefek ezilmeler kırılmalar olabiliyor bilginiz olsun
ZLRYoo.jpg

kurulum için ihtiyacınız olan varsa bir şarjlı matkap ve çekiç ama belirtmeliyim ki çekiçle çalısmakda biraz zor çünkü pvc çok hassas malzeme ,yuvalara geçirme işleminde vururken az bir zorlamayla pvcleri zedeleyebilirsiniz dikkatli olmakda yarar var.
j4RBbD.jpg
224jzd.jpg

benm şansıma mıdır bilmiyorum ama daha öncede böyle şeyler duydugum için belirtmek istiyorum yanlıs ve eeksik parça gelme ihtimali var .örneğin benm kafesimde 2 gereksiz parça ve unutulan 3 parça çıktı.
oAlE4R.jpg
lkRE5g.jpg

eksik parçalar ile alakalı cengiz bey yardımcı olmaya çalısıyor ama sonuçta zaman kaybıda yasanıyor bunları göz önünde bulundurmakda yarar var.
VlREWj.jpg

en son benm kafesim bu kadar bitebildi malesef görünen yuvalık boşlukları için koyulan altlıklar unutulmus ayrıca ızgarayı koydugumuz ızgaranın üzerine bastıgı parçalarda sag tarafda var iken sol tarafda gene unutulmus .

genel olarak toparlamam gerekirse kafesde kullanılan malzeme kalitesi genel olarak hosuma gitti çok fazla pvc kafes inceleme fırsatım olmadı ama malzemeler cidden hos ama özellikle sehirlerarası demonte alımlarda sıkıntı yasama ihtimalinizi ve kargo ücretini de göz önünde bulundurun derim.umarım almak isteyenler az da olsa bu konudan fikir edinebilir,herkese iyi günler dilerm

hocam merhaba ürünü alırken satıcının iletişim nasıl ? sizler memun kaldınız mı üründen birde güvenilirmidir bu kafesi yapanlar bst kafesçi
tavsiye edermisiniz ben 1katlı yaptırmayı düşünüyorumda

hocam merhaba ürünü alırken satıcının iletişim nasıl ? sizler memun kaldınız mı üründen birde güvenilirmidir bu kafesi yapanlar bst kafesçi
tavsiye edermisiniz ben 1katlı yaptırmayı düşünüyorumda
bst kafes ten şu güne kadar sorun çeken görmedim kaliteli işçiliği vardır