Kahraman KÖROĞLU

İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
25 Ocak 2014
3,221
919
113
31
İstanbul
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
gayet başarılı tam kıvamında vermeden önce 5 dk sirkeli suda bekletip sonkez tekrar durulayın öyle servis yapın aksi taktirde mantar kaynaklı oluşacak hastalıklara ön safa oluşturabilir

• Beğen
Tepkiler: Tarumd

Tarumd

Süper Üye
10 Ocak 2017
107
10
18
48
gayet başarılı tam kıvamında vermeden önce 5 dk sirkeli suda bekletip sonkez tekrar durulayın öyle servis yapın aksi taktirde mantar kaynaklı oluşacak hastalıklara ön safa oluşturabilir
Hocam sirkeli suda yıkayıp verdim lakin yiyorlar mı dagitiyorlarmi anlamadım her yer buğday oldu didikleyip atıyorlar

Tuğrul BAYRAM

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
16 Eki 2014
240
45
28
İZMİR ALİAĞA
Haftada bir kere düzenli olarak çimlendiriyorum. @Kahraman KÖROĞLU üstadın dediği gibi sirke ile dezenfekte ve bol suda yıkama işleminden sonra sarımsak yağı + bira mayası + organik kuş toprağı ilave ederek servis ediyorum.
Kullandığım ürünler.
Natural(Lookolie) yada Versele Laga(Garlic oil) marka (sarımsak yağı)
Natural(Vitaminor) yada Versele Laga(B-Pure) marka (bira mayası)
Kuştat organik kuş toprağı.
İlk seferde yemeseler bile ısrarla hazırlayıp vermeni tavsiye ederim. Mutlaka yiyeceklerdir.

Tarumd

Süper Üye
10 Ocak 2017
107
10
18
48
Haftada bir kere düzenli olarak çimlendiriyorum. @Kahraman KÖROĞLU üstadın dediği gibi sirke ile dezenfekte ve bol suda yıkama işleminden sonra sarımsak yağı + bira mayası + organik kuş toprağı ilave ederek servis ediyorum.
Kullandığım ürünler.
Natural(Lookolie) yada Versele Laga(Garlic oil) marka (sarımsak yağı)
Natural(Vitaminor) yada Versele Laga(B-Pure) marka (bira mayası)
Kuştat organik kuş toprağı.
İlk seferde yemeseler bile ısrarla hazırlayıp vermeni tavsiye ederim. Mutlaka yiyeceklerdir.
Teşekkürler