Karadeniz Pet

Buğday cimlendirme

Tarumd

Meraklı Üye
Bugun buyday cimlendirip kuşlarima verdim olmuş mu

Ekli dosyalar

• 20170210_125141.jpg
    20170210_125141.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 33
gayet başarılı tam kıvamında vermeden önce 5 dk sirkeli suda bekletip sonkez tekrar durulayın öyle servis yapın aksi taktirde mantar kaynaklı oluşacak hastalıklara ön safa oluşturabilir

gayet başarılı tam kıvamında vermeden önce 5 dk sirkeli suda bekletip sonkez tekrar durulayın öyle servis yapın aksi taktirde mantar kaynaklı oluşacak hastalıklara ön safa oluşturabilir
Hocam sirkeli suda yıkayıp verdim lakin yiyorlar mı dagitiyorlarmi anlamadım her yer buğday oldu didikleyip atıyorlar

Haftada bir kere düzenli olarak çimlendiriyorum. @Kahraman KÖROĞLU üstadın dediği gibi sirke ile dezenfekte ve bol suda yıkama işleminden sonra sarımsak yağı + bira mayası + organik kuş toprağı ilave ederek servis ediyorum.
Kullandığım ürünler.
Natural(Lookolie) yada Versele Laga(Garlic oil) marka (sarımsak yağı)
Natural(Vitaminor) yada Versele Laga(B-Pure) marka (bira mayası)
Kuştat organik kuş toprağı.
İlk seferde yemeseler bile ısrarla hazırlayıp vermeni tavsiye ederim. Mutlaka yiyeceklerdir.

Haftada bir kere düzenli olarak çimlendiriyorum. @Kahraman KÖROĞLU üstadın dediği gibi sirke ile dezenfekte ve bol suda yıkama işleminden sonra sarımsak yağı + bira mayası + organik kuş toprağı ilave ederek servis ediyorum.
Kullandığım ürünler.
Natural(Lookolie) yada Versele Laga(Garlic oil) marka (sarımsak yağı)
Natural(Vitaminor) yada Versele Laga(B-Pure) marka (bira mayası)
Kuştat organik kuş toprağı.
İlk seferde yemeseler bile ısrarla hazırlayıp vermeni tavsiye ederim. Mutlaka yiyeceklerdir.
Teşekkürler