Karadeniz Pet

Bu çiftten yavru olurmu (resimli)

güven anahtar

Yeni Üye
Arkadaşlar yaklaşık 3 ay kadar önce dişiye pet şoph tan erkeğini seçtirdik. Aralarında kavga yok anlaşıyolar ama çifleşmediler bende 3gün önce kafesin arasını böldüm bir hafta kadar bekleyim diyorum sizler ne dersiniz?[

İkiside kızışmış gibi görünüyor ayırmak işe yarayabilir bekleyin bir hafta bakalım ne olacak.

Bekleyin bakalım, sonuçtan bizi haberdar edersin.

Bu dişi beni hasta etti gösteriyor ama elletmiyor .Her türlü gıdayı verdim vitaminde veriyorum ama bi türlü sonuç alamadım.

Erkeğiniz baya genç duruyor. Bu işin başı sabır.

Ayırma yönteminin sonuç verdiğini duymuştum. 1 yıl sonra yavru alan arkadaşlar bile olabiliyor.

Ayırmanız yararlı olabilir 2 kuşada mama ve vitamin takviyesini yapmaya devam et 1 hafta değilde 2 hafta beklerseniz daha yararlı olur sonucunu merakla bekliyorum

bugün ben de sevenleri birbirinden ayırdım. biri bir odada diğeri başka odada birbirine seslenip duruyorlar. bakalım inş. sonuç alabiliriz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:38 --

Gb13q7.jpg

ayrılmadan önceki halleri

bence ayırmayın bir sonuç alamazsınız...çünki ben de denedim birleşince çocuklar gibi ! seviniyorlar,öpüşüp koklaşıyorlar bir muhabbet bir muhabbet sormayın...aradan 10 dakika geçiyor yine aynı...dişi inadım inad diyor da başka şey demiyor...bu muhabbetlerin dişileri pek nazlı oluyor :) ben güvercin de besledim...yeni çifti 3-5 gün aynı yere kapat 1 hafta sonra hemen çiftleşirler...ama bu muhabbetler nerdeee...dişileri çok nazlı bunların çoook nazlı...bulunmadık hint kumaşı mübarekler sanki :) yine de siz bilirsiniz bir deneyin isterseniz ayırmayı ? karar sizin :)

Son düzenleme:
Öncelikle birleştirdiğinizde kafese tek tünek koyun ayrı tüneklerde durmalarına olanak vermeyin.

Olur tek tünek koyalımda kuşlar anlaşmıyo değilki, çifleşmiyo! farkedermi?

bugün ben de sevenleri birbirinden ayırdım. biri bir odada diğeri başka odada birbirine seslenip duruyorlar. bakalım inş. sonuç alabiliriz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:38 --

Gb13q7.jpg

ayrılmadan önceki halleri

Ayırmak istiyorsanız kuşlar birbirini görecek şekilde aynı ortamda bulunmasını sağlayın, 2-3 hafta ayırın ve mama takviyesi yapın 3 günde bir, sonra da dişiyi erkeğin kafesine atın...

Geri