Karadeniz Pet

Bu firmadan ürün almayın

Evrim BAŞARIR

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar geçenlerde kordon kafes denilen firmadan 5 katlı tek kafes siparişi verdim. Dünden beri siparişimin durumunu sormak için sitede belirtilen telefon numarasını aradığımda kimse açmıyor. Bugün internet üzerinden baktığımda bu firma ile ilgili ürünlerinin teslim edilmediği telefonlarının açılmadığı ile ilgili şikayetler okudum. Bu firmayı kullanacak arkadaşlara duyrulur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üzüldüm çok umarım sadece sipariş vermişsinizdir. Para ödemesi yapmış mıydınız? Bilgilendirme için teşekkürler..

Evet havale ile para ödemesi gerçekleştirdim zaten havale ile sipariş anında ödeme yapılıyordu maalesef

Umarım sadece gecikmeden ibarettir.. Paranızı da vermişsiniz. Dilerim sorun hallolur..

Merhaba arkadaşlar geçenlerde kordon kafes denilen firmadan 5 katlı tek kafes siparişi verdim. Dünden beri siparişimin durumunu sormak için sitede belirtilen telefon numarasını aradığımda kimse açmıyor. Bugün internet üzerinden baktığımda bu firma ile ilgili ürünlerinin teslim edilmediği telefonlarının açılmadığı ile ilgili şikayetler okudum. Bu firmayı kullanacak arkadaşlara duyrulur

Forumdada bu firma ile ilgili sikayet konulari vardi keske arastirsaydiniz once bir kac arkadas ugrasirken zorla almislar ya paralarini yada kafeslerini pesini birakmayin

6b5a3678e1709109009c0d1643fd152c.jpg

Savcılığa veriyorum diye mesaj atınca mesaj ile cevap verdiler bakalım yarın öğlen birdaha arayacağım cevap verilmez ise ertesi gün savcılığa başvuracağım

6b5a3678e1709109009c0d1643fd152c.jpg

Savcılığa veriyorum diye mesaj atınca mesaj ile cevap verdiler bakalım yarın öğlen birdaha arayacağım cevap verilmez ise ertesi gün savcılığa başvuracağım

1 Aydir calismiyorlar ama internetten calisma devam ediyor ve yarin niyeoglen calismaya baslaniyor sabah degilde

Yani bakalım yarın ne olacak açacaklarmı sanmıyorum savcılık ile uraştıracaklar galiba beni

Bu adamdalarda sürekli ne hikmetse 1 aydır çalışmıyor oluyor. Birkaç böyle konu daha okumuştum adamlar 1 aydır çalışmıyoruz,telefonumu çaldılar vb bahaneler söyliyorlardı

Bircok insanin cani yandi Kordon Kafes denen firmadan, ve hala alisveris yapiyorlar. Adam dolandirdikca daha cok satiyor...

Valla bilsem işim olurmu googleda 5 katlı kafes arıyordum ilk bunlar çıktı çıkmaz olaydı

Netten sipariş vermeden önce sipariş vermiş oldugunuz firmanın geçmişini keşke arastirsaydiniz. Geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla profosyonel iş yapmıyorlar. Peşini bırakmayın derim. Sık sık rahatsız edin. Gerekirse tehdit edin. Savcılık sikayeti diyince çalışma imanlari gelmiş olmalı :)

Geçmiş olsun korkuları olsa zaten böyle yapmazlar inş. Probleminiz çözülür.

[emoji572] Tapatalk kullanılarak iPhone iOS tarafından gönderildi.[emoji419]

ɯızɐl ʞɐɯʞɐq ılʞɹɐɟ ɐʇɐʎɐɥ uǝzɐq [emoji572]

Şimdi kendileri aradılar hafta sonu kargoya vericez dediler bu işin peşini bırakmam takibimde olacak hep

Geri