Karadeniz Pet

bu ingiliz benle geçinebilir mi ?

Kubrick

Yeni Üye
Kuşu petahoptan aldım. yaşına 3-4 aylık dediler ama forumdakilerm en az 5-6 aylık dediler. 3 gün oldu. elimle sevebiliyorum. elimde,omzumda duruyor goğusumde yürüyor. sizce alışır mı -5-6 aylık 3 günde bu kadar samimiyet beklemiyordum ben :)

Ekli dosyalar

• 20161113_110115.jpg
    20161113_110115.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 57
Merhaba,
Başka ne yapmasını bekliyorsunuz :) Alışmış işte :) demekki yavruyken çok ilgilenmişler kuşla insanlara karşı sempatisi var. Kuşa gözünüz gibi bakın ayrıca 5-6 aylık değil aldığınız yerdekileri dediği gibi 3 aylık gibi duruyor.

Merhaba,
Başka ne yapmasını bekliyorsunuz :) Alışmış işte :) demekki yavruyken çok ilgilenmişler kuşla insanlara karşı sempatisi var. Kuşa gözünüz gibi bakın ayrıca 5-6 aylık değil aldığınız yerdekileri dediği gibi 3 aylık gibi duruyor.
vallha öyle gibi bende şaşırdım. bir konuşması eksik birde çağırınca gelmiyor. onlarda zamanla tabi :)

gözünün etrafında gri iris oluşmaya başlamamış mı ?

Maşallah.Hocam alışmış zaten daha ne bekliyorsunuz ki :) benim yavru aldığım kuşu daha henüz yeni yeni alıştırdım.Bence çok iyi geçinirsiniz :)

kuş büyük iht erkek henüz ufak oldu için kızgınlık döneminde mavilik koyulaşacaktır bebeklik tüyünü atmış 3-4 aylık henüz. net cinsiyet söylene bilmesi için 1 ay kadar daha kısa bir süre geçse iyi olur. Maşallah.

Bencede. erkek.

kuşumdan şüphelenmeye başlıyorum. ben onu erkek olarak sevdim öyle bildim :)

Kuşu petahoptan aldım. yaşına 3-4 aylık dediler ama forumdakilerm en az 5-6 aylık dediler. 3 gün oldu. elimle sevebiliyorum. elimde,omzumda duruyor goğusumde yürüyor. sizce alışır mı -5-6 aylık 3 günde bu kadar samimiyet beklemiyordum ben :)
başka fotoğraf atarsan bakalım. Bana dişi gözüküyor

Geri