Karadeniz Pet

Bu kuşta yumurta mı var?

ilaydaa00

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar. Kuşumun ceresi maviydi ama kahverengiye dönüştü ve çok sinirli. Evde bir de erkek muhabbet kuşum var. Çiftleştirmek için hiç uğraşmadım. Zaten farklı
8a0adbbcf1bd78e00b973cd2b9d5a21b.jpg
4e71d252a076aa69993207137a20c0b7.jpg
kafeste yaşıyorlar ama arada aynı kafese koyuyorum oynamaları için. Acaba hamile olabilir mi? Kuyruğu falan düştü sanki ya da bana mı öyle geliyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kızgınlık yumurtası olabilir

Var gibi. Yanında eşi var mı ?

Tek kalıyo kafesinde ama farklı bir kafeste erkek kuşum da var. Arada aynı kafese koyuyorum oynasınlar diye ve sürekli yem kusuyolar. Yuvalık falan takmadım hiç

Bence bu kuşları büyük bir kafeste birleştirin ikisinede yazık bitsin bu hasret :)

yumurta olan kusta yüzyanaklri gergin olur yumurta olduğunu düşünmüyorum

İlyada hanım resimler bende açılmıyor dişi ve erkeğin ırklarını öğrenebilir miyim acaba

Bir problemim varda o sebeple soruyorum dişiniz boyut olarak erkek kuştan büyük mü gözüküyor acaba

Evet dişi olan jumbo kırması, erkek olan yerli muhabbet

Çiftleştirmek istemiyorum çünkü yavrulara bakamam gibi hissediyorum. O yğzden aynı kafese koymadım zaten ilk aldığımda bu dişi kuşu erkek sanıyordum çünkü ceresi maviydi erkek diye satmışlardı

Teşekkür ederim cevap için ancak zaten yavrulara genel anlamda anne babası bakıyor temizliğine dikkat ediyorsunuz anne babayı doyuruyorsunuz bu kadar bunlar da zaten günlük yapılan şeyler çok uğraştırılacak şeyler değil bencede kuşları birleştirin tabi siz bilirsiniz ben yavruları olsun diye sabırsızlanıyorum siz ayrı tutuyorsunuz :)

1342f927ceef7247027c9870afc8bd39.jpg

Sağdaki erkek soldaki dişi

Yuvalık falan da yok. Hamile değildir dimi

Evet benimde çekoslavak Bi erkek kuşum var dişi olarak jumbo kırığı almak istiyorum da çiftleşme olmaz diye korkuyordum neyse ki forumdaki kişiler korkmamam gerektiğini söyledi sizin kuşlar da içimi rahatlattı.

Kızgınlık yumurtası olabilir kuşunuz bu süre boyunca boş yumurtalar vericektir

bc5f05e9f0dd04a98df14365fe4d22c3.jpg
f89f16c5d2f7ece9cdcc2a11a2ba9767.jpg
yüzü çekilmiş mi yani var mı yumurta

Bence hamile:D