Karadeniz Pet

Bu şey nedir?

MehmetSYTN

Yeni Üye
Kuşum 1 ay ôbce gözünden mantar oldu o vakit bu oluştu ve doğru düzgün büyümeden neredeyse ilk hali gibi kaldı bu hastalık mı korkmalı mıyım ishal değil hareketli yemeğini yiyip suyunu içiyor ötüyor gün içerisinde uyumuyor yani hiçbir sorunu yok ama aklıma kur düştü

Kuşun resmini birde önden çekilmiş olarak ekler misiniz? Gagasında şekil bozukluğu var gibi geldi bana. İlk aşama olarak oksijenli suyla bir temizleyin gagasındaki iz geçecek mi?

Kuşun resmini birde önden çekilmiş olarak ekler misiniz? Gagasında şekil bozukluğu var gibi geldi bana. İlk aşama olarak oksijenli suyla bir temizleyin gagasındaki iz geçecek mi?
Yanıtınızı şimdi gördüm gagasının şekli normal benim başka bir kuşum daha var onun ile aynı tek fark bu küçük şey
https://i.hizliresim.com/jjk6yyf.jpg bu fotoğrafı 1 ay önce hastalandığı da çekmiştim önden elimde bu fotoğraf var ayrıca orayı kendi haline bırakmayı düşünüyorum eğer gelişirse müdahale ederim ama siz karşı çıkarsanız buna yazın

Fotoğraf çok net değil ama mantara benziyor.
Mantar tedavisi için forumda bir sürü başlık var. Arayınız.
Eczaneden trosyd krem alın.
Ayrıca sürekli gagasını kasıyor bir yerler ısırıyor gaga taşı bitmişti yenisini almaya gidemedim onunla ilgili olabilir mi?

Geri