Karadeniz Pet

Bu Yavrulardan Hangisi Erkek??

Danci

Meraklı Üye
77gGPL.jpg

Arkadaşlar bu kuşlardan hangisi erkek rakamlarla seçim yapıp cinsini söyler misiniz?

Hepsi dişi gibi 2 numara şüpheli

Kesin bişey söyleyemiyorsunuz değil mi ustalar? Kuşlar 40 günlük oldu bu arada anneleri yine yumurta yapmış ya ayıracaktım kafes almam lazım dı kafes almaya kalmadan 2 yumurta yapmışlar. 4 yavru hala anne babalarıyla beraber

Ustalar ne yapacağım bilmiyorum kesin cevaplarda gelmiyor

Fotolarda parlama yoksa hepsi dişi gibi ama burda cinsiyetten daha önemli o yavruları acilen kafesten ayırmanız lazım yuvaya girmeye çalışırsa anne tarafından şiddet görürler hatta öldürebilir yeni kuluçkaya yattığı için

Yusuf beye katiliyorum yavrulari ayirin bu fotolardan saglikli cevap cikmaz ne soylense kesin olmaz

Yavruları yarın ayırmayı düşünüyorum. Kafes bakmam lazım, hazırlık görecek zamanım olmadı hiç. Bu arada arkadaşlar ben bunların cinsiyetlerini nasıl tespit ederim. Erkek olanı eğitmek istiyorum o yüzden erkenden tespit etmme gerek

Daha net bir resim paylaşırmışsınız

şuan hepsi dşi gibi görünüyor :d 3 kız dedesı olmussunuz

şuan hepsi dşi gibi görünüyor :d 3 kız dedesı olmussunuz
Hocam 4 yavrum var diğerinin resmini de paylaşmadım. 4 yavrunun dişi olması benim için üzücü oldu diyebilirim. Çünkü ilk yavrularımdan birini yetiştirmek cok istiyordum gel gör ki şans bizden yana olmadı :)

@Kahraman KÖROĞLU hocam yumurtaların sonucunda yavrular geldi :)) paylaşırsın demiştiniz siz görmediniz galiba

Geri