Karadeniz Pet

Bunlar olmuşmu ?

Diyap

Paylaşımcı Üye
.

Video nasıl yükleniyor başaramadım soru yarım kaldı

mrhaba en kolay olarak youtubeye vıdeoyu yukleyıp daha sonra uzantısını buraya atabılırsınız

Merhaba ne anlamamız gerekiyor acaba bu videodan?

Ayırdım 10 gün oldu . Kızışmışlarmı onu dedim : )

O kuşlar orda kesinlikle ve kesinlikle ne yumurtlar ne kızışır bilginize. Kuşlar bir kere yerde olmaz duvara asmanız gerekiyor. Duvara asamam çivi çakamam falan diyorsanız hemen kuşları satın. Başka çaresi yok. Ayrıca kuşlar videoda hareket bile etmiyor ve çok uzak burdan hiç bir şey anlaşılmaz. Zaten yerde de olmaz önce yazdığım gibi. İLk olarak kuşları yerden en az 150 cm yukarı asmakla başlayabilirsiniz çalışmalara

O kuşlar orda kesinlikle ve kesinlikle ne yumurtlar ne kızışır bilginize. Kuşlar bir kere yerde olmaz duvara asmanız gerekiyor. Duvara asamam çivi çakamam falan diyorsanız hemen kuşları satın. Başka çaresi yok. Ayrıca kuşlar videoda hareket bile etmiyor ve çok uzak burdan hiç bir şey anlaşılmaz. Zaten yerde de olmaz önce yazdığım gibi. İLk olarak kuşları yerden en az 150 cm yukarı asmakla başlayabilirsiniz çalışmalara
Aldıgım kişide yerdeydiler kızışmıştı bende sogudu.ortamı aynı olsun diye yere koydum.asarız o kolay.tşklr

1.5 metre yukarıda şimdi satmama gerek yok sanırım. : )

Ekli dosyalar

• 20161231_172643.jpg
    20161231_172643.jpg
    917.5 KB · Görüntüleme: 20
Geri