Karadeniz Pet

Büyük çapta geviş hareketi

Atahan Lz.

Yeni Üye
Sesi kısıp izlermisiniz.Ya anlamıyorum bu video 2 ay önce çekildi 2 ay önce sallıncağı takılıydı o günden sonra takmıyorum yani 2 aydan beri takmıyorum.Yem yiyor sanki, yemi yutmak için 7,8 yudum su içiyor sonra geviş hareketi gibi yem çıkarıyor.Ne yapsam geçmedi Hazımsızlık dediler Probiyotik grit kullanım olmadı.Artık korkmaya başlamışıtım Mantar belirtisi olmamasına rağmen kür uyguladım.Oda olmadı çünkü belirti yokdu.Son olarak şunlar aklıma geliyor kuşum fazla kum yiyordu.

1-Taşlıkda kum olma ihtimali var daha fazla yem yemesine engel olabilir

2-Sallıncağa kur yapardı boğazında hafif yara olmasından korkuyorum

3-Dışkıda yem değil yem kabuğu görüyorum? Kabuk sindirilmez diye biliyorum ve kuşu rahatsız eder.

4-Sadece su içince bu hareketi yapar suyu çıkarsam yapmaz

2 ay oldu Kusma,halsizlik kusma hareketi, iştahsızlık,Hiç biri yok.

Mikostatin kullandım mesela 2 gün 50ml suya 3 damla koydum arada kaldım daha vermedim sonra 2 gün sonra tekrar kullandım korkuyordum ve yine başlayıp 3 gün kullandım bu sefer sonra yine kestim hep arada kaldım ): 2 gün ara sonra yine bu sefer ağızdan 1,2 damla şeklinde 4 gün uyguladım.ne yapayım söyleyin lütfen neyi var.😟httpsvar.😟

Çok üretici ile konuşup video attım Mikostatin durumu falan yok dediler.Ama 2 ay oldu çok korkuyorum hep araştırıyorum.Çözüm bulamıyorum 😟

Hadi diyelim mantar var bunun erimesi gerekmezmi? Hemde başlangıcı olan bir mantar?

Geri