Karadeniz Pet

Çarpık Bacaklı Muhabbet kuşu

LED

Yeni Üye
Kuşlarımın 2 tane yavrusu oldu ve birisinin bacağında sorun olduğunu fark etim bacaklarını birlestiremiyor ve tam yürüyemiyor bende gidip kuşcudan kelepçe aldım 4 numara taktim ama yavru şuan hiç durmadan bağırıyor sıkıyormu diye baktım boldu bile napmam lazım. (kelepçeyimi yanlış taktım acaba fotoğrafını bıraktım)

Ekli dosyalar

• IMG_20220708_155059.jpg
    IMG_20220708_155059.jpg
    920.3 KB · Görüntüleme: 13
Ben de iki aylıkken aldım yavrumu ,onunda bacakları çarpıktı yürürken düşüyordu sürekli suan 6 aylık çok az çarpıklığı kaldı koşarken bile düşmüyor artık .her kuşta böyle mi bilmiyorum ama büyüdükçe düzeldi benimkinin ayakları .kelepce eziyet gibi geliyor hiç kullanmadım

Ben de iki aylıkken aldım yavrumu ,onunda bacakları çarpıktı yürürken düşüyordu sürekli suan 6 aylık çok az çarpıklığı kaldı koşarken bile düşmüyor artık .her kuşta böyle mi bilmiyorum ama büyüdükçe düzeldi benimkinin ayakları .kelepce eziyet gibi geliyor hiç kullanmadım
Yaşadığı dönem boyunca sakat kalacağına 5 gün kelepçeyle gezmesi daha mantıklı geliyor eğer bacağıni vb soyarsa kelepçe makyaj pamuğuna geçeceğim

Geri