Karadeniz Pet

Çekoslovak kırık muhabbet kuşları

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
3.5-7 ay arası Kuşlar orta boy kuşlardır. Sarı renk olandan iki tane vardır. İkizler onlar :) mor renk olan daha küçük mor olan hariç kuşlar şuan tüyde tüyden sonra çok daha güzel olacaklar. Yeşil kuşlar ilana dahil değil. İsteyene anne babasının resmini atarım. Çok sağlıklılar yer sıkıntısından dolayı Ankara elden teslim. Toplu alımda uygun bir fiyat yaparız. Teşekkürler :)

Son düzenleme:
Konuyu güncelliyorum, hayırlı satışlar diliyorum bir gidemedi yavrucaklar :)
Ankara'da güvendiğin bir petshop yok mu arkadaşım? İstersen verebilirsin ama ücret düşük olur tabi.

Konuyu güncelliyorum, hayırlı satışlar diliyorum bir gidemedi yavrucaklar :)
Ankara'da güvendiğin bir petshop yok mu arkadaşım? İstersen verebilirsin ama ücret düşük olur tabi.
Yok üstadım,her yer çok kötü vaziyette. Yerim de yok evin içinde. Bir konu açmıştım okudun mu bilmiyorum konu başlığı ısıtmak ile ilgili diye. Boş bir ev var ama nasıl en düşük maliyette ısıtırım odayı bilemiyorum bu yavrular gitmeli. Yeni yavrular geliyor çünkü. :)

Yok üstadım,her yer çok kötü vaziyette. Yerim de yok evin içinde. Bir konu açmıştım okudun mu bilmiyorum konu başlığı ısıtmak ile ilgili diye. Boş bir ev var ama nasıl en düşük maliyette ısıtırım odayı bilemiyorum bu yavrular gitmeli. Yeni yavrular geliyor çünkü. :)
Bilmiyorum görmedim, linkini paylaşırsan bakayım :)

Özel mesaj gönderemedim.
Mesah gonderirseniz birkaç bilgi paylaşmak isterim sizinle.

İlan güncel. Fiyat 40-45 oldu.

İlan güncel. Fiyat 40-45 oldu.
Çift yap bunları bak, ileride işi büyüttüğünde jumboların yahut papağanların vs birçok kanatlı türünde çoğaldığında bakıcı çift olarak da kullanabilirsin arkadaşım. Bunlar çok iyi bakıcılardır, başka bir muhabbetin altındaki yumurtayı da verebilirsin. Aslında çok değerliler.
Yahut sen olmasan da alacak kişi bunları da düşünüp alsın; değersiz kuşlar değiller, iyi bakıcılar.

Çift yap bunları bak, ileride işi büyüttüğünde jumboların yahut papağanların vs birçok kanatlı türünde çoğaldığında bakıcı çift olarak da kullanabilirsin arkadaşım. Bunlar çok iyi bakıcılardır, başka bir muhabbetin altındaki yumurtayı da verebilirsin. Aslında çok değerliler.
Yahut sen olmasan da alacak kişi bunları da düşünüp alsın; değersiz kuşlar değiller, iyi bakıcılar.
Ah be üstadım ilanı her güncellediğimde İnan içim acıyor. Ben değerlerini çok iyi biliyorum da ailem yönünden büyük baskıdayım. Yer sıkıntım çok fazla. Boş eve taşıdım 14-15 derece sıcaklıkta duruyorlar. Çok anaç Çiftlerimin yavrusu. Özellikle Mavi olan erkek kuş bebekken daha 27 günlükken kardeşlerinin hepsinin ağzına yem kusuyordu

Ah be üstadım ilanı her güncellediğimde İnan içim acıyor. Ben değerlerini çok iyi biliyorum da ailem yönünden büyük baskıdayım. Yer sıkıntım çok fazla. Boş eve taşıdım 14-15 derece sıcaklıkta duruyorlar. Çok anaç Çiftlerimin yavrusu. Özellikle Mavi olan erkek kuş bebekken daha 27 günlükken kardeşlerinin hepsinin ağzına yem kusuyordu
Daha günlükken belli etmiş kendini, bende de oluyor böyleleri. Boş evde bir sıkıntı oluyor mu? Şunun şurasında birkaç ay sonra bahar gelecek, az daha sık dişini. Soba kur oraya, ikinci el bir soba al, kur. Seni yıllarca götürsün. Sobanın kokusu dumanı gazı falan düşünme, sıkıntı olmaz. Arada bir soba temizliğini yaptın mı mis gibi yanar. Isıyı da istediğin gibi ayarlarsın içine attığın yakacak malzemenin çokluğu/azlığı ile. Daha fazla düşünme bunu yap, hayrını sen gör.

Kömür yerine, odun da yakabilirsin. Kestane de kızarttın mı sobanın üzerinde, bak ailen ne diyor :p :)

Geri