Karadeniz Pet

Ceresi kanadı

GözdeGB

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar benim kuşum eve ilk geldiğinde duvara sert bir şekilde çarptı. Ceresinde ufacık bi kırmızılık oluşmuştu. Şimdi geçmiş gibi duruyor fakat biraz yayıldı kan. Oraya ne yapmam lazım. Kurumuş da izi mi kalmış acaba?

Ekli dosyalar

• 20170131_142420.png
    20170131_142420.png
    584.1 KB · Görüntüleme: 189
  • Screenshot_20170131-142256.png
    Screenshot_20170131-142256.png
    652.1 KB · Görüntüleme: 183
geçmiş olsun kanama degilde soyulma gibi gözüküyor sanki.vazelin iyi gelir diye okumuştum birkaç yerde.

İşte eve yeni gelen kuşu ortama alışmadan salmayın diye tam da bu yüzden söyleniyor. Yazık olmuş hayvana nasılda canı yanmıştır..

geçmiş olsun kanama degilde soyulma gibi gözüküyor sanki.vazelin iyi gelir diye okumuştum birkaç yerde.
Bişi sorabilir miyiimm? Kuşuma 2 aylık yok bile dediler ama gözünde gri halka var. Sizce söylenenden büyük müdür?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170131-153332.png
    Screenshot_20170131-153332.png
    1.1 MB · Görüntüleme: 162
Yavru henuz kucuk kus masallah ..

maşallah bence kuş bu siteden edindiğim bilgilere göre 2 aylıktan küçük. ayrıca kuş tüye girmiş gibi. geçmiş olsun bu arada. ne dersiniz @Uğur GENÇ bey bişiler öğrenmişmiyim ☺️
Tüye girmesi için erken değil mi o zaman ? Henüz bi belirti yok amaaaa tesekkür ederimm yoruöunz için

yoruöunz için rica ederiz :D hehe
yediği içtiği her şey tüye sokabilir edindiğim bilgilere göre :) allah kuşunuza kolaylık versin :D 2 aylık kuş ama başına gelmedik kalmamış daha bu yaşta :D şaka yapıyorum, söyleyeyimde üzülmeyin :D

şakircan kardeşim sen orjinal profil resmi koysana önce bi. imitasyon imitasyon nereye kadar ;)

:D :D tmm sessiz ol :D

Böylede çok rahatsızlık verici ne adım şakircan ne avatardaki benim :D casper gibi takılıyorum ama ne yapayım şartlar... :D konuyuda kirlettik muhabbetle ama olsun napalım bizden kıymetlimi yani :D

Geri