Karadeniz Pet

Çift yerine 2 erkek çıktı. Ne yapmalı ?

Hakan bey petshopcu için al getir değiştir olayları eşya değiştirden farksızdır. Çoğu petshopçu için bu canlılar ticari bir üründen ibaret. Başta adam gibi size bir dişi bir erkek vermesi gerekirdi. Yaptıkları işin erbabı olmak zorundalar. Buna mecburlar. Onlar farkında değiller işte canlı bir varlığı size emanet ediyorlar. Sizi de bebişleri de evdeki çocuklarınızı da zor durumda bıraktılar sanırım. Çocuklar vermek istemiyor sa ben iyi niyetimi surdureceğim. Dursun bebişler başta da dedim beraber buyuyecekler kavga olacağını ben sanmıyorum çunku yavru aldım diyorsunuz beraber buyuyecekler Çok kotu şartlara gelirse sizin de dediğiniz gibi ayrı kafesde barınmayı sağlarsınız o zaman olur biter. Erkek de dişi de illa çiftleşmek zorunda değil. Sadece yanlız olmasınlar önemli olan o.

Hakan bey petshopcu için al getir değiştir olayları eşya değiştirden farksızdır. Çoğu petshopçu için bu canlılar ticari bir üründen ibaret. Başta adam gibi size bir dişi bir erkek vermesi gerekirdi. Yaptıkları işin erbabı olmak zorundalar. Buna mecburlar. Onlar farkında değiller işte canlı bir varlığı size emanet ediyorlar. Sizi de bebişleri de evdeki çocuklarınızı da zor durumda bıraktılar sanırım. Çocuklar vermek istemiyor sa ben iyi niyetimi surdureceğim. Dursun bebişler başta da dedim beraber buyuyecekler kavga olacağını ben sanmıyorum çunku yavru aldım diyorsunuz beraber buyuyecekler Çok kotu şartlara gelirse sizin de dediğiniz gibi ayrı kafesde barınmayı sağlarsınız o zaman olur biter. Erkek de dişi de illa çiftleşmek zorunda değil. Sadece yanlız olmasınlar önemli olan o.

Benim ilk aldığım çift yavru iken aldım meğerse ikiside dişi çıktı başta güzel anlaşan kuşlar bir kaç ay geçince sürekli kavga etmeye başladılar yan yana durmaz oldular. Tabi dişilerin karakter yapısındanda kaynaklı bu erkekler daha uysal oluyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erkeği dişi diye veren petshopçunun verdiği kuşun yavruluğu da sorgulanmalı bence.. Çocuklara burada yazılanları okuyun derim. Belki ikna olurlar

Arkadaşlar , artık kararı verdik. Kuşları değiştirmeyeceğim. İnşallah sorun olmaz . Olursa da kafesleri ayıracağım. :)

Hakan bey çok sevindim.. İnanın bence doğru kararı verdiniz.. Sağlıklı uzun ömürleri olsun.. Herşeye çözüm bulunur merak etmeyin zaten...

İnşallah gönlünüzdeki gibi olur. ufaklıkların fotoğrafını da atarsanız eğer bizde bir görelim delikanlıları :)

Maşallah çok yakışıklılar.... O kadar sevimliler ki.. En doğru kararı verdiniz bu mubişlerin ayrılmadığına mutlu oldum..

Her işte bir hayır vardır. Belki böylesi daha iyi oldu. Çift olsaydı ilerde yavrulara bakmak benim için zor olabilirdi.

Malesef kavgalar başladı. Sarı kuş beyazı rahat bırakmıyor. Çifthane kafes sipariş ettim. İkisini ayrı bölümlerde tutacağım. Doğru mu yapıyorum ?

Malesef kavgalar başladı. Sarı kuş beyazı rahat bırakmıyor. Çifthane kafes sipariş ettim. İkisini ayrı bölümlerde tutacağım. Doğru mu yapıyorum ?
Zarar vermelerinden ayri kalmalari iyi olur iki disi lazim bu yakisiklilara simdi:D:D

Belki biraz büyüdüklerinde alırım. Çifthanede birbirlerini görürlerse yalnızlık çekmezler değil mi arkadaşlar ?

İki dişi alıp çifte düğün yapacaksın arkadaşım o zaman [emoji12]

ɯızɐl ʞɐɯʞɐq ılʞɹɐɟ ɐʇɐʎɐɥ uǝzɐq [emoji572]

[emoji572] Tapatalk kullanılarak iPhone iOS için Ok@n AKIN tarafından gönderildi.[emoji419]

[emoji572] G̶e̶ç̶m̶i̶ş̶e̶ ̶B̶i̶r̶ ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç̶e̶k̶t̶i̶m̶.̶. [emoji769]

Geri