Karadeniz Pet

Çifte kumruları kafesten almalı mıyım?

MeHeDe

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar,

1.5 aylık yavru erkek ve dişi muhabbet kuşum var arkadaşımın hediyesi, yeme düşünce aynı kafese almış çift olsun diye ve bana hediye etti. Kuşları daha 1 hafta oldu eve getireli, kuşları kafes dışına salmalı mıyım? yoksa birbirlerine yada eve alışmasını mı beklemeliyim?
Yardımlarınızı bekliyorum,
Teşekkürler..

1 hafta geçtiyse kafes kapısını aç, kendileri çıkarlar ama kuşların başına bir şey gelmesin.

1 hafta geçtiyse kafes kapısını aç, kendileri çıkarlar ama kuşların başına bir şey gelmesin.
Teşekkür ederim yaparım başka birşey yapmalı mıyım yem takviyesi olarak?

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim yaparım başka birşey yapmalı mıyım yem takviyesi olarak?

yavrulara evde yapılan yumurta maması vereıblırsınız veya hazır mama da verebılırsınız multı vıtamın ve probıyotık mutlaka bulundurun ve suluklarına katarak verın 2 sıde 24 saatten fazla kalmasın sulukda arada elma sırkesı ve lımonlu suda verebılırsınız yem olarak ben karısık yem kullanıyorum tum kuslarıma sız yavru oldukları ıcın yemın yanında aspurda verın arada ve daldarıda haftada 1 gun verebılırsınız + olarak takvıye yemler var ınternetten bakıp alabılırsınız saglıklı beslemeler

yavrulara evde yapılan yumurta maması vereıblırsınız veya hazır mama da verebılırsınız multı vıtamın ve probıyotık mutlaka bulundurun ve suluklarına katarak verın 2 sıde 24 saatten fazla kalmasın sulukda arada elma sırkesı ve lımonlu suda verebılırsınız yem olarak ben karısık yem kullanıyorum tum kuslarıma sız yavru oldukları ıcın yemın yanında aspurda verın arada ve daldarıda haftada 1 gun verebılırsınız + olarak takvıye yemler var ınternetten bakıp alabılırsınız saglıklı beslemeler
Teşekkür ederim faydalı oldu [emoji4]

Geri