Karadeniz Pet

Çifthane aldım ufak bir sorun var, bir de yavruları ne zaman ayırayım ?

• Konbuyu başlatan Orhan Candaş
  • Başlangıç tarihi
O

Orhan Candaş

Guest
Arkadaşlar iyi forumlar dün çifthane aldım fakat tellerine dikkat etmemişim telleri dikey şeklinde. Yatay muhabbet kuşu kafesine alışan kuşlarım için zorluk olur mu ? Bir de 2 yavrum var 25 30 günlük arası büyük yavru dışarıya çıkıyor. Babası sürekli peşinde hiç rahat bırakmıyor. Çifthanede ortadan bölüp ayırmayı düşünüyorum ama daha yem kıramıyor ne yapmam lazım ?

Telleri dert etmeyin. Baba neden kovalıyor ki yavruyu? Beslemek içindir büyük ihtimal. Şu anda ayırsan yem yiyemez kuş.

Sanki kur yapıyor gibi üstüne çıkcakmış gibi sürekli üstünde ben de yuvaya kattım tekrar. Yere yem koysam olur mu acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:08 -->-> Daha önceki mesaj 12:07 --

Bir de baba yuanın agzına gelip kusu yukarı çekmeye çalısıyor

baba kıskanıyo sanırım belkıde dısı ıle cıftleşmektır nıyetı erkek kusu ayırmanızı onerırım

Sadece gunde 2 3 defa gozlemle bisey yapmazlar 33 gunluk bisey oldumu baska kafese al veyada ayir kendi kiricaktir kesin yemi korkma bende 4 gun once ayirdim bi yavrumu basta bende korktum senin gibi

Geri