Karadeniz Pet

Çifthanede 2 dişi nasıl olur

Emrah Ergul

Yeni Üye
Merhabalar,
1 Çift Kuşum vardı ,dişisi maalesef öldü. Yerine yeni bir dişi aldım fakat daha hala alışamadılar... (erkek çok istekli olmasına rağmen )

Şöyle bir yol izleyeyim diyorum ..ne dersiniz...
1 Tane Çifthane alayım (60*30*40 ) bunu ortadan ikiye böleyim... 1 tarafta erkek kalsın, diğer bölmeye bir dişi daha alıp 2 Dişi koyayım (Birbirlerini görecek şekilde )...1 ay kadar bu şekilde takılsınlar... Daha sonra aradaki bölmeyi çıkartayım diyorum... Hangisi ile eş tutarsa onunla yola devam edeyim...Daha sonra tekrar ara bölmeyi ekleyip , tek olan dişiyi ayrı bölmede tek bırakayım ....

- 2 dişi Çifthanenin bir bölmesinde bir arada sorun çıkarırımı ?
- Çifthanedeayırdığım kuşlar birbirini görmelimi ?

Merhabalar,
1 Çift Kuşum vardı ,dişisi maalesef öldü. Yerine yeni bir dişi aldım fakat daha hala alışamadılar... (erkek çok istekli olmasına rağmen )

Şöyle bir yol izleyeyim diyorum ..ne dersiniz...
1 Tane Çifthane alayım (60*30*40 ) bunu ortadan ikiye böleyim... 1 tarafta erkek kalsın, diğer bölmeye bir dişi daha alıp 2 Dişi koyayım (Birbirlerini görecek şekilde )...1 ay kadar bu şekilde takılsınlar... Daha sonra aradaki bölmeyi çıkartayım diyorum... Hangisi ile eş tutarsa onunla yola devam edeyim...Daha sonra tekrar ara bölmeyi ekleyip , tek olan dişiyi ayrı bölmede tek bırakayım ....

- 2 dişi Çifthanenin bir bölmesinde bir arada sorun çıkarırımı ?
- Çifthanedeayırdığım kuşlar birbirini görmelimi ?
Ben ilk erkek dişi diye aldığımı sanmıştım bunlar çok kavga ediyo diye burda yazdım medem kavga ederler diye 2 tane dişi olduğundan dolayı kavga ediyolarmuş bide erkek olayı eklenince iyi olmaz bence

Sent from my SM-N900V using Tapatalk

Geri