Karadeniz Pet

Çiftim Yuva Hazırlığı Yapıyor

Ugurlu59

Yeni Üye
>>>>>> Mâşâallah la kuvvete illa billah <<<<<<

Sizce yumurta ne kadar sürede gelir?.
Havuçlu yumurta mamasını tüye sokmadan hafta da kaç gün vermeliyim?

>>>>>> Mâşâallah la kuvvete illa billah <<<<<<<<

Mâşâallah la kuvvete illa billah

Son düzenleme:
Çiftleşmelersede dişi 2 haftaya kadarboş yumurta atar büyük ihtimalle çiftleştiklerini gördü iseniz büyük ihtimalle yumurtalar doludur. Bendeki dişi yuvaya girmeye başlayınca çiftleşme den 5 yumurta attı boş çıktı.

Çiftleşmelersede dişi 2 haftaya kadarboş yumurta atar büyük ihtimalle çiftleştiklerini gördü iseniz büyük ihtimalle yumurtalar doludur. Bendeki dişi yuvaya girmeye başlayınca çiftleşme den 5 yumurta attı boş çıktı.
Çiftleştiklerini gözümle görmedim fakat erkekte ayak atma var ikiside birbirine kur yapıyor büyük ihtimalle çiftleştiler

Aynı sorun bende de var , dişi yuvayı hazırladı gün içinde bı kaç defa kuyruğunu kaldırıyor ama erkek gidiyor tüneğe sürtünüyor çiftleşme olmadı , dişiyi de yuvadan çıkartmıyor yuva ağzından besliyor . Ne yapmam lazım ?

Aynı sorun bende de var , dişi yuvayı hazırladı gün içinde bı kaç defa kuyruğunu kaldırıyor ama erkek gidiyor tüneğe sürtünüyor çiftleşme olmadı , dişiyi de yuvadan çıkartmıyor yuva ağzından besliyor . Ne yapmam lazım ?
Kuşlari rahatsız etmeyin. Yumurta maması verin haftada 1 kez, günde 1 saat çiftleşme sesi dinletin kizismalarini saglayip çiftleşme gerçekleştirir.

Kuşlari rahatsız etmeyin. Yumurta maması verin haftada 1 kez, günde 1 saat çiftleşme sesi dinletin kizismalarini saglayip çiftleşme gerçekleştirir.

Dişi kızgın ve hazır , erkek dişinin üstüne çıkmıyor. Dişiyi beslerken tünekle çiftleşiyor.

Dişi kızgın ve hazır , erkek dişinin üstüne çıkmıyor. Dişiyi beslerken tünekle çiftleşiyor.
Benimde aynı sorun oldu dişi eğildikçe erkek yuvaya kovalıyor gaga çekiyor bincek gibi yapıp tekrar yuvaya kovalıyor 2 kez boş Kuluçka yaptılar ilk eşleşmeleri idi son Kuluçka da bir arkadaşa suni dolleme yaptırdım 6 da 1 yavru tuttu şimdi 10 günlük oldu yavru. Bir Kuluçka daha bekleyip eşleşme olmassa değiştirecem artık.

Geri