Karadeniz Pet

Çıkmıyor bi problem mi var ?

gizemdm

Yeni Üye
Dişi muhabbet kuşumu zorla sokuyodum kutuya çıkıyordu bugün yine zorla soktum çıkmadı çımarmaya uğraştık ama çıkmıyor gagalıyor gibi bi ses geliyor ama çıkmıyor ötüyor kutuda ne yapmalıyım 1 ay zamanı varmış çiftleşmeye .

Bu kuşlardan ne istenirki yazık günah zorla yuvaya mı sokulur?? psikolojisi bozulmuştur korkudan çıkmıyordur 1 ay değil bu tarz harketlerle 4 5 aya uzar

Canlı hayvan satın alacaklar psikolojik testten geçirilip belge verilmeli.
Altına imzamı atarım bu sözün

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:44 -->-> Daha önceki mesaj 03:41 --

Dişi muhabbet kuşumu zorla sokuyodum kutuya çıkıyordu bugün yine zorla soktum çıkmadı çımarmaya uğraştık ama çıkmıyor gagalıyor gibi bi ses geliyor ama çıkmıyor ötüyor kutuda ne yapmalıyım 1 ay zamanı varmış çiftleşmeye .
Bu tarz zorbalıklarla o parmak kadar hayvanlara yapılan işkenceden öte bir şey değil kusura bakmayın ama gerçekten ben sizin yerinizde olsam beslemezdim.

kuşu zorla yuvalığa sokmayın zamanı geldiğinde canı isterse girer zaten

Eğer dediğin durum zorla yuvalığa sokmaksa kusura bakma ya bir daha buraya yazma, yada git o yuvaya sen gir. Psikopat mısın, aklından zorun mu var? Sen kuş beslemeyi zorbalık, kişisel egolarını tatmin ya da senin oyuncağın mı sanıyorsun? Önce git akıl ve ruh sağlığını kontrol ettir. Eğer İstanbul'daysan kuşu da kaç paraya aldysan 50 lira fazlasına bana sat. Bir daha da kuş falan bakma sen. İstiyorsan özelden yaz adresini, numaranı

Geri