Erdem2828

Süper Üye
19 Ocak 2017
134
14
18
39
Kus daha 2.5 aylik ama net olarak cinsiyet bilemiyorum cogu erkek diyor ama burun deligi cevresi beyaz gibimi sanki.birde gunduz cektim cere resimlerini ona gore bugun yanina kus alacam sizce ney.cogunluk ne derse ona karar vercem artik.simdiden tesekkur ederim

Ekli dosyalar

Sher Locked

Site Bağımlısı
14 Nis 2016
93
4
8
Muğla
Ben de kuşumu aldığımda ceresi aynen bu şekildeydi. Bence kuşunuz büyük ihtimal dişi. Tabi ki daha deneyimli arkadaşlar daha sağlıklı yorumlayabilir..

Erdem2828

Süper Üye
19 Ocak 2017
134
14
18
39
Ben de kuşumu aldığımda ceresi aynen bu şekildeydi. Bence kuşunuz büyük ihtimal dişi. Tabi ki daha deneyimli arkadaşlar daha sağlıklı yorumlayabilir..
Valla kardesim kafam cok.karisik cozemedim gitti inanki.sizin kusunuz ne renkti bu turlerde erkeklerin ceresi bu renklerde olabiliyormus benimki siyah goz ve tamamen beyaz renk bir kus

Sher Locked

Site Bağımlısı
14 Nis 2016
93
4
8
Muğla
Valla kardesim kafam cok.karisik cozemedim gitti inanki.sizin kusunuz ne renkti bu turlerde erkeklerin ceresi bu renklerde olabiliyormus benimki siyah goz ve tamamen beyaz renk bir kus
Bahsettiğim profil fotoğrafındaki kuş. Haklısınız sizin kuşunuz farklı o yüzden yanlış yönlendirmeyeyim ben ..