Karadeniz Pet

cinsiyeti ne

MeY

Yeni Üye
20170210_195724.jpg

Kuşumun ırkı cinsiyeti ve yaşı kaç isim koyamadım daha bir tahta tünek bir merdiven 2 plastik tünek ve Salıncak sahibi ırkı önemsiz sadece meraktan sordum çünkü sevimli kuş beni seçti

45-50 günlük bir yavru erkek gibi geldi bana maşallah daha net bir resim olursa daha net fikir söylene bilir

Sizce iyice alışır mı parmağıma kafeste geliyor ama saldığımda kaçıyor kendiliğinden gelmiyor ama 3 kere yanına gidersem öyle parmağıma geliyor avcumdan yem yemiyor korkuyor mesela karnına başına dokundurtmuyor

Onu bilemem kuş eğitimindende anlamam. Ama bildiğim su var size güvenmesini sağlayın gerisi kendiliğinden olur. Bu arada erkek

• Beğen
Tepkiler: MeY
Oyh onları yaratan allaha kurban olurum çok tatlı masumlar 2 günde ömrüm oldu

Teşekkür ederim çiko koydum adını kız olsaydı leydi

Henüz yavru olması size alışmasını ve vereceğiniz eğitime cevap vermesini olumlu etkileyecektir. Yeter ki siz ona zaman ayırıp sabırla eğitimine devam edin.

• Beğen
Tepkiler: MeY
20170218_112800.jpg

Buna göre ne cinsiyeti içimden dişi diyor bir his

Ekli dosyayı görüntüle 7809
Kuşumun ırkı cinsiyeti ve yaşı kaç isim koyamadım daha bir tahta tünek bir merdiven 2 plastik tünek ve Salıncak sahibi ırkı önemsiz sadece meraktan sordum çünkü sevimli kuş beni seçti
Irkı konusunda kesin bişey söyleyemem kuşunuz yavru ve dişiye benziyor ancak plastik tünek yerine ahşap veya kumlu tünek tavsiye ederim