Karadeniz Pet

Deep Life Betisol

Mehmetcan Aydın

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar spangle yavrumun seyrek olan yerlerinden tüyler çıkıyor bunu hızlandırmam için pet shopcumdan "Deep Life Betisol" daha önce kullanan ve faydasını gören var mı? Nasıl kullanıcam birde arkasında yazıyor ama bide sizlere sormak istiyorum.
X9OvYR.jpg

77RkVW.jpg

LZ9a2G.jpg

BvlMZg.jpg

jXl55r.jpg

d8Y52X.jpg

Deep betisol hiç kullanmadım ama kafeslerinde gördüğüm için kendimi söylemekten alamadım . Lütfen ballı krakeri atın vermeyin kuşlarımıza. Maşallah ikiside çok güzeller hasta olmalarını istemezsiniz dimi? Onlar kimyasallarla yapılıyorlar petshop satıyor o işin para kısmında ama siz almayın. Dal darı alın onun yerine onu çok severek yiyorlar. Kafeste o takılı olsun ballı kraker değil..
** Diğer sorunuz için forumdan kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır..

Deep betisol hiç kullanmadım ama kafeslerinde gördüğüm için kendimi söylemekten alamadım . Lütfen ballı krakeri atın vermeyin kuşlarımıza. Maşallah ikiside çok güzeller hasta olmalarını istemezsiniz dimi? Onlar kimyasallarla yapılıyorlar petshop satıyor o işin para kısmında ama siz almayın. Dal darı alın onun yerine onu çok severek yiyorlar. Kafeste o takılı olsun ballı kraker değil..
Meyveli krakerde zararlı mı Ayşe hanım ?

Annem asmış zaten 15 gündür evde yoktum. Çıkarttım zaten fotoğraflar tatilden öncesine ait teşekkür ederim yinede..

Hakan bey meyveli kraker dediğiniz de petshop işi birşeyse (ben hiç almadım) oda sakıncalı tabiki. Ne şartlarda meyveler kurutulup satışa sunuluyor kimbilir. Mevsim meyvesini tazesini kendiniz gunluk sizle yemiyorsa ayrı bir yemliğe parça parça edip onlara servis edebilirsiniz. Gün bitince atarsınız kalanı tabi taze meyve günlerce yemlikte durmaz.

Geri