Karadeniz Pet

Denge problemi

Maviş34

Yeni Üye
Arkadaşlar benim 1.5 yaşında erkek muhabbet kuşum var kendisin iç paraziti vardı 2 hafta arayla sitraks ilacını kullanıyordum kendisine dün tedavisi bitti dıskısı biraz düzeldi bu parazitlerden dolayı sağına kramp giriyordu ilacı kullandığım andan beri artık kramp girmiyor fakat yaklaşık İki haftadır uctuktans sonra denge kaybı oluyor hafif sonra esniyor uyku moduna geçiyor kanatlarını açıyor bende çok korkuyorum lütfen bana yardım edermisiniz

Buda dıskısı

Ekli dosyalar

• 51A7BAA6-1B6E-47E8-83E4-8B0922274ECE.jpeg
    51A7BAA6-1B6E-47E8-83E4-8B0922274ECE.jpeg
    598 KB · Görüntüleme: 13
Ama daha önce hiçbir böyle sorun yok tu çok güzel uçabiliyordu bir tane veteriner yanlış ilaç verdi sonra hayvana alerjik yaptı 90 derece kuyruğunu kaldırdı basını çevirdi sonra hemen geçti daha olmadı sorumda alerji yapmış dedi ondan sonra böyle denge problemi basladı

Ama daha önce hiçbir böyle sorun yok tu çok güzel uçabiliyordu bir tane veteriner yanlış ilaç verdi sonra hayvana alerjik yaptı 90 derece kuyruğunu kaldırdı basını çevirdi sonra hemen geçti daha olmadı sorumda alerji yapmış dedi ondan sonra böyle denge problemi basladı
İlaçtan dolayı da olmuş Olabilr. Siz 3,4 gün b vitamini takviyesi yapın. Eczaneden Dodex ampul alıp kullanabilirsiniz. Ya da veterinerden beforvel ya da Berovit alıp kullanabilirsiniz.

Geri