Karadeniz Pet

Denge sorunu

Zuhalebru

Yeni Üye
Merhabalar
Muhabbet kuşum yaklaşık 1 haftadır denge problemi yaşıyordu veterinere götürdük metal kenirmiş ve ağır metal zehirlenmesi olabilir dedi B vitamini ve kalsiyum edta ve normal kalsiyum meloxicam gibi birkaçtane ilaç verdi fakat kuşum hiçbir düzelme olmadı hatta kötüleşme var bilgisi olan arkadaşlar varsa fikir verirse sevinirim Cuma tekrar kontrole götürücem fakat sizlerden de fikir almal istedim.
Birse uyurken biranda düşücekmiş gibi olup kanat çırpıyor :( videoda yükliycektim dakat uzantımı kabuş etmiyor nasıl yüklenir beceremedim:(

Veterinerimiz iyi aslında daha önce Kuruma hastalığı vardı onu tedavi etti hatta ölümden döndü resmen bı seferde röntgen çekti ve zehirlenme olabilir dedi verdiği ilaçlar Bvit,metronidazol kalsiyum gabapentin contromali kalsiyum edta hepsini düzenli veriyorum ama iyiye değil kötüye gidiyor gibi :( çok çaresiz kaldım üzüntüden ben hasta olucam :(

Veterinerimiz iyi aslında daha önce Kuruma hastalığı vardı onu tedavi etti hatta ölümden döndü resmen bı seferde röntgen çekti ve zehirlenme olabilir dedi verdiği ilaçlar Bvit,metronidazol kalsiyum gabapentin contromali kalsiyum edta hepsini düzenli veriyorum ama iyiye değil kötüye gidiyor gibi :( çok çaresiz kaldım üzüntüden ben hasta olucam :(
Sakin olun, ilaçlara devam edin. Hekimle irtibatta kalın. İnşallah güzel haberlerinizi alırız.

Geri