Karadeniz Pet

Dişi Kuşum Galiba Hasta

burakkaar

Yeni Üye
Herkese iyi forumlar dilerim.
Erkek muhabbet kuşuma eş olarak aldığım muhabbet kuşum son 2 gündür saldırgan davranmaya başladı, sürekli erkeği gagalıyor yüksek sesle agresif bir şekilde ötüyor. Geceleri ne zaman yanlarına gitsem uyanık olduğunu görüyorum ve kafesin altındaki kağıtları didiklediği için kafesin altını boş bıraktım yerde aşırı derecede sıvı var acaba kuşum ishal mi oldu agresifliği bu yüzden mi? Dişi olan kuşum ilk zamanlar çok hareketli meraklıydı şimdi ise astığım meyve sebzeleri bile yemiyor.
dBrMpL.jpg
[/url][/IMG]
oV5yD2.jpg
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
Dişiniz yaş olarak büyük yeni evini veya eşini beğenmemiş olabilir bu yüzden de agresif tavırlar sergiliyordur ishali de bu yüzden

Kraker kullanmayın kuşların sağlığına zararlı..

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayrı kafeslerde birbirlerini görecek şekilde ayırdım erkeği ayrı kafese aldım bayağı ötüştüler şimdi yeniden kafesine geri koydum dişi erkege kusuyor eskisi gibi saldırmıyor. Gözlemlemeye devam edeceğim.

Ayrı kafeslerde birbirlerini görecek şekilde ayırdım erkeği ayrı kafese aldım bayağı ötüştüler şimdi yeniden kafesine geri koydum dişi erkege kusuyor eskisi gibi saldırmıyor. Gözlemlemeye devam edeceğim.
Tamamdır

Geri