Karadeniz Pet

Çok seri yardımınız lazım dişi kuşum rahatsız galiba

Salihh

Meraklı Üye
Merhabalar. Dişi kuşum 6. Yumurtlamasına girdi allah nasip ederse 4 gin önce. Dün 3. Yumurtasını yaptı ve bugin sabahtan beri kafesin altında halsiz duruyor. Ne oldu bilmiyorum. Nirden oldu. Yuvada durması lazım ama durmuyor. Yumurtasının günü yarın ama sıkıştı mı acaba bilmiyorum. Yarıdmcı olun şütfen. Yazan herkesten allah binbir kere razı olsun heöen yazarsanız sebinirim kuşumun canı söz konusu.

Merhabalar. Dişi kuşum 6. Yumurtlamasına girdi allah nasip ederse 4 gin önce. Dün 3. Yumurtasını yaptı ve bugin sabahtan beri kafesin altında halsiz duruyor. Ne oldu bilmiyorum. Nirden oldu. Yuvada durması lazım ama durmuyor. Yumurtasının günü yarın ama sıkıştı mı acaba bilmiyorum. Yarıdmcı olun şütfen. Yazan herkesten allah binbir kere razı olsun heöen yazarsanız sebinirim kuşumun canı söz konusu.

Ekli dosyalar

• 20210114_204718.jpg
    20210114_204718.jpg
    939.6 KB · Görüntüleme: 17
  • 20210114_204659.jpg
    20210114_204659.jpg
    962.4 KB · Görüntüleme: 20
İnternetten videosunu açtım. Şimdi de babam sağolsun beraber sıkışan yumurtayı çıkardık. Şimdi devamı için bir şey yapmam gerekir mi. Su falan vermeye çalıltım öıkardıktan sonra. Tepki gösterdi lanadını ayaklarını falan hareket ettirdi. Sonra yuvaya koydum acil yazarsanız sevinirim

Geri